Τανζανία Τανζανία - Πώς μπλέξαμε έτσι ρε φίλε...

Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία
Αστο.... δε πιάνει πια.... Τα ίδια λέω και εγω...
Ναι Dim μου αλλά προχώρα το και εσύ που μας έχεις ανοίξει τρία μέτωπα και αγωνιούμε οικογενειακώς. Από τη Κίνα στο Κιργιστάν και από το Κιργιστάν στην Αμπχαζία! Ούτε για το Game of Thrones τόση αγωνία πια!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
Βρε γραψε εσύ στα σιγουρα για Τανζανία να γουστάρουμε και ασε με εμένα να προσπαθω να κερδισω τον τίτλο του "πιο αναξιοπιστο μέλος του φορουμ".
Αντε... Του Μάκη του κλείνουν τα μάτια... δεν τον λυπασαι άκαρδη? Πάλι τηλεμάρκετινγκ θα δει?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Άμα το'χει η συγγραφέας στήνεσαι στην οθόνη του υπολογιστή και αναμένεις τη συνέχεια της ιστορίας, κι ας σου είναι οικείος ο προορισμός. Μπράβο ελπίζω να μας χαρίσεις κι άλλες ιστορίες στο μέλλον
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
ειχα μια χαρα πως θα ειχα διαβασμα το ΣΚ αλλα θα το ριξω στα οικοκυρικα........
 

Natasafil

Member
Μηνύματα
27
Likes
188
πόσο ωραία εισαγωγή!!! Ανυπομονώ να μάθω τη συνέχεια, αν και νομίζω ότι πρόβλημα θα ου προκαλέσεις, γιατί αν είναι ωραία, θα προσθέσω απ' το πουθενά έναν ακόμα προορισμό στα προσεχώς!! :lol::lol:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Εγώ πήρα θέση και περιμένω την συνέχεια. Κανόνισε μην φάω όλα τα γαριδάκια του σούπερ μάρκετ μέχρι να γράψεις το επόμενο κεφάλαιο!
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ωκεανία
ειχα μια χαρα πως θα ειχα διαβασμα το ΣΚ αλλα θα το ριξω στα οικοκυρικα........
LULLU μου ότι και να πείς έχεις δίκιο - είμαι απαράδεκτη :(... Οφείλω να ομολογήσω ότι το ΣΚ το έριξα στα σφηνάκια και τα φτηνά ποτά! Γιορτάζουμε ακόμα το γεγονός ότι επιστρέψαμε ζωντανοί ... :confused:

Σας ευχαριστώ όλους για την θερμή υποδοχή της ιστορίας μας!!! Συχωρέστε με αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφω και ανεβάζω την ίδια στιγμή (συνήθως την είχα ετοιμογραμμένη και απλά την ανέβαζα κομμάτι κομμάτι) οπότε εδώ θα χρειαστώ την κατανόηση σας... Πάντως από κίνητρο δεν έχω καμία δικαιολογία, με έχετε φουλάρει!!! Ευχαριστώ και πάλι!!! :):):)
 
Last edited by a moderator:

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Είκοσι μέρες πάνε που γύρισα από Τανζανία (γιατί γύρισα;:bash:) και στον ένα μήνα που έμεινα εκεί αυτό το... "σόρτκατ, σόρτκατ" ήταν στο καθημερινό μας λεξιλόγιο. Ποτέ όμως δεν αισθάνθηκα φόβο ή απειλή.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μ' αρέσει και μένα πολύ ο τρόπος που γράφεις! Ένα σκαμνάκι και για μένα παρακαλώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom