Ταξιδιωτικά videos

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Πραγματικα εξαιρετικο,Γιωργο!Νεανικο,αμεσο,ευαισθητο...Συγχαρητηρια κι απο μενα.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Γιώργο καλησπέρα! Είναι ευκολο να μου εξηγήσεις πώς μπορώ να βάλω μουσική υπόκρουση σε ένα βίντεο ωστε να μην ακούγεται ο φυσικός του ήχος;
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Γιώργο καλησπέρα! Είναι ευκολο να μου εξηγήσεις πώς μπορώ να βάλω μουσική υπόκρουση σε ένα βίντεο ωστε να μην ακούγεται ο φυσικός του ήχος;
Καλησπέρα! Εγω το κανω μεσα απο το πρόγραμμα που χρησιμοποιω για editing. Στην προκειμένη περιπτωση το premiere της adobe. Ειναι κατι πολυ εύκολο γενικα αλλα αν δεν το εχεις δουλέψει το εν λόγω προγραμμα ισως τα βρεις σκούρα. Νομίζω μπορεις να το κανεις ομως και με πιο απλα προγράμματα, windows movie maker κλπ.
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Αναρτώ τα δύο τελευταία μου βίντεο. Δεν ξέρω κατά πόσο θα τα θεωρήσετε "ταξιδιωτικά", μιας και ειναι εγχώρια. Ειδικά για την Αθήνα, το ταξίδι που έκανα είναι να πάρω μόνο ένα λεωφορείο και το μετρό :) Όμως αγαπώ πολύ την πόλη μου (εντάξει, όχι πάντα :p ) και ήθελα πολύ να φτιαξω ένα βίντεο για αυτήν! Για το Πήλιο τι να πω... Απο τα ομορφότερα μέρη που εχω επισκεφτεί στην Ελλάδα!

Φθινόπωρο στην Αθήνα

Πήλιο
 

gmask1

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Αναρτώ τα δύο τελευταία μου βίντεο. Δεν ξέρω κατά πόσο θα τα θεωρήσετε "ταξιδιωτικά", μιας και ειναι εγχώρια. Ειδικά για την Αθήνα, το ταξίδι που έκανα είναι να πάρω μόνο ένα λεωφορείο και το μετρό :) Όμως αγαπώ πολύ την πόλη μου (εντάξει, όχι πάντα :p ) και ήθελα πολύ να φτιαξω ένα βίντεο για αυτήν! Για το Πήλιο τι να πω... Απο τα ομορφότερα μέρη που εχω επισκεφτεί στην Ελλάδα!

Φθινόπωρο στην Αθήνα

Πήλιο
μπράβο Γιώργο. Ποιά φωτογραφική μηχανή έχεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.783
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom