Με ποιο θεμα,ερωτηση,λεξη-κλειδι γνωρισατε το travelstories?

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Εμένα οι πρώτοι που μου απάντησαν (στο ΠΡΩΤΟ τόπικ του Travelstories που μάλιστα ήταν για τη Ρώμη :D ) ήταν ο @giotamike και ο @AEKfan :bleh:

Ορίστε και το τόπικ για ιστορικούς λόγους:

http://www.travelstories.gr/community/threads/links-Ρώμη.1/

Αγαπάω φίλο @AEKfan , κρίμα που δε μπορώ να τον πείσω να επιστρέψει στην παρέα μας :haha:
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Βρηκα το travelstories ψαχνοντας υλικο για Μιλανο το 2012 και γραφτηκα το Μαρτη του 2013 για να βοηθησω μελος που ειχε το διλημμα Βοννη η Βαμβεργη{αγαπημενες κι οι δυο}.
 

almond*

Member
Μηνύματα
10
Likes
5
το ανακάλυψα το 2012 ψάχνοντας τον τρόπο μετάβασης από Ρώμη στη Φλωρεντία.Από τότε έμπαινα συχνά είτε για να βρω πληροφορίες είτε για να διαβάσω ιστορίες.Αποφάσισα να γίνω μέλος πρόσφατα.
 

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Αποφασισαμε πως θελουμε ταξιδια στην Ευρωπη.Ρωμη το πρωτο.Ετσι Google-βγαζει και το Travelstories πολυ - και εγινε η ανακαλυψη.Αργοτερα εγιναν και οι εγγραφες μας
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολόκληρη η υφήλιος...
Γράφτηκα τον Αύγουστο του 2011 για να διαβάζω γενικά για ταξίδια, χωρίς να χρειάζομαι συγκεκριμένες πληροφορίες εκείνη την περίοδο και το χρησιμοποίησα πρώτη φορά φθινόπωρο του ίδιου έτους, ρωτώντας για το ταξίδι στην Φλωρεντία!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
το 2008 μου μιλησε για το φορουμ ενας πελατης μου. Γραφτηκα αμεσως γιατι με ενθουσιασε και ειμαι ακομα εδω .
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.296
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Το πρώτο μου μήνυμα στις 30 Ιουλίου του 2013. Την ίδια μέρα ήρθε και το πρώτο like, από την anny...
Η πρώτη απάντηση από το μέλος uninot...
 

gio87

Member
Μηνύματα
124
Likes
703
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού-Βολιβία-Εκουαδορ
Ψάχνοντας γενικά για ταξιδιωτικές ιστορίες και πιο συγκεκριμένα για interail. Αποφάσισα να γίνω μέλος πριν από 3 μέρες.
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
χιλή
εγώ πάλι έψαχνα πού να πάω για επιδιόρθωση...βαλίτσας!!!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
846
Likes
761
Το 2008 βρηκα μια προσφορα στο travelstories για ενα τριημερο στην Κεφαλονια, ενα δικλινο με περιπου 10 ευρω (συνολικα 2 ατομα για 3 νυχτες).. Το εκλεισα κ πηγα κ ολα μια χαρα! Εγινα μελος του travelstories κανα χρονο μετα, οταν μετακομισα στο εξωτερικο κ ενιωθα μοναξιες κ ηθελα να ειμαι μελος μιας ελληνικης κοινοτητας.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Εψαχνα ταξιδιωτικο φορουμ στα Ελληνικα,πανε κατι χρονια..μου αρεσε και εμεινα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.682
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom