9 χρόνια Travelstories!

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Χρόνια πολλά αγαπημένο μου!!!! Να τα εκατοστήσεις, χάρη σε σένα έκανα κάποια σπουδαία ταξίδια ή τουλάχιστον καλά οργανωμένα, αλλά το κυριότερο γνώρισα μερικούς καταπληκτικούς ανθρώπους!!! Εύχομαι να δώσεις το παράδειγμα και να βγάλεις από τη μιζέρια τους ακόμα περισσότερους ανθρώπους!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Na τα εκατοστήσουμε!! αυτά τα γλυκάκια που φάγαμε στα περυσινά γενέθλια είναι αξέχαστα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χρόνια πολλά Travelstories :clap:
Να αυξανόμαστε και να πληθαίνουμε :)
Καλή αρχή και στο δίδυμο αδελφάκι μας.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Χρονια πολλα !Τωρα Σουδιανε μας,τα περσινα γλυκακια τι τα ηθελες και μας τα θυμισες?Τα καλλιτεροτερα!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Και απο μας χρονια πολλα στη μεγαλη μας παρεα!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ονειρεμένο Ταξίδι
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Πολλά ευχαριστώ στον Def και τους αφανείς "ήρωες" που πασχίζουν για το σάιτ τόσα χρόνια (για μένα είναι μάλλον πάνω από 11-12).
Έφαγα κι εγώ πολύ χρόνο με το τραβελστόρις αλλά αποζημιώθηκα καλά. Πέρα απ τις χρήσιμες πληροφορίες έκανα και μερικούς καλούς φίλους.
Η ποιότητα των μελών του φόρουμ καθρεφτίζεται απόλυτα στις ταξιδιωτικές ιστορίες, αλλά και στα άλλα τόπικ.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Εγώ πάντως τέλη του 2010 μπήκα στην οικογένεια ψάχνοντας Ρουμανία που ακόμα δεν έχω πάει!
αχαχα :haha::haha: και γω αρχές του 2010 μπήκα στην τραβελστορική οικογένεια, ψάχνοντας για Βιετνάμ και ακόμη δεν έχω καταφέρει να πάω... :cool:

Χρόνια πολλά και δημιουργικά στο φόρουμ μας...

Εύχομαι στο αφεντικό, υγεία, διάθεση και έμπνευση για βελτιώσεις του (φόρουμ)
και σε όλους μας να μπορούμε να κάνουμε ταξίδια, για να ξεκοκαλίζουμε τα threads του και να γράφουμε ταξ. ιστορίες (εξαιρώ τον εαυτό μου, που είμαι τεμπέλα:cry: ).....

και μιας και θέλουμε αρκετοί από μας, μια συνάντηση γενεθλίων, εγώ θα πρότεινα το μέρος που είχαμε βρεθεί πέρσυ (κάπου κοντά στο μετρό της Ακρόπολης)...
ήταν πρόταση και οργάνωση της karfitsa και άρεσε σε όλους μας (καλά δεν λέω για τα άπαιχτα γλυκά της elenara88..)
 
Last edited:

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Ήταν Ιανουάριος του 2010, όταν ψάχνοντας πληροφορίες για ένα ταξίδι στη Ρώμη, έπεσα πάνω στο travelstories και από τότε καθημερινά παρακολουθώ τα πιο ενδιαφέροντα τόπικ και αντλώ πληροφορίες για επόμενα ταξίδια.
Μας έχει γίνει απαραίτητο...
Χρόνια πολλά στο φόρουμ και πολλά και καλά ταξίδια στα μέλη του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom