Με ποιο θεμα,ερωτηση,λεξη-κλειδι γνωρισατε το travelstories?

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.726
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τον μακρινό Γενάρη του 2009 ετοίμαζα ταξίδι στην Ταϊλάνδη. Ψάξιμο στο ψάξιμο έπεσα πάνω στο Travelstories και κόλλησα. Το πρώτο μου μήνυμα ήταν στα νέα μέλη και μου απάντησαν οι @go2dbeach και ο @mpiftex. Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια...
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Τον Αύγουστο του 2011 μια φίλη είχε ποστάρει στο facebook τον σύνδεσμο της ιστορίας της @meli για την Κούβα. Μόλις είχα επιστρέψει από Κούβα, οπότε τσίμπησα αμέσως. Η ανάγνωση της μιας ταξιδιωτικής ιστορίας οδήγησε στην άλλη και μετά στην άλλη και στην άλλη... Έγινα μέλος έναν μήνα μετά.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.710
Likes
11.219
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ, μολονότι βρήκα το travelstories μέσω αναζήτησης, οι λέξεις-κλειδιά δεν είχαν και τόση σχέση με ταξίδια. Συγκεκριμένα έψαχνα για "μέδουσες στον Κορινθιακό"!

Ήταν νομίζω Αύγουστος του 2010. Άμεσως ενθουσιάστηκα, γράφτηκα, έφτιαξα ταξιδιωτικό χάρτη και λοιπά, αλλα ουσιαστικά άρχισα να συμμετέχω 1-1.5 χρόνο μετά.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
εγώ έψαχνα για πληροφορίες για το ταξίδι στον Άγιο Δομίνικο το 2008 αλλά γράφτηκα αρχές του 2009 και πάλι με μεγάλη δυσκολία αφού σκεφτόμουν τι δουλειά έχω να μπλέξω μ'αυτά τα πράγματα.... Εμ δε το 'ξερα;;; Και όμως είμαι ακόμα εδώ..... ;)
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Αν θυμάμαι καλά είχα βρει το σάιτ ψάχνοντας πληροφορίες το 2010 για mont saint-michel και γενικότερα για Βρετάνη και Νορμανδία. Μέλος όμως έγινα αργότερα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.471
Likes
7.928

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Αναμοχλεύοντας το παρελθόν:
Εγγραφή 29/11/2010 και καλωσόρισμα από @Bekos και από φίρμα την @KLEOPATRA:D

Βέβαια my coach is @hydronetta
:p ο οποίος με μύησε στα άδυτα του Travelstories:D
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Τι μας εκανες @KLEOPATRA...βγαλαμε σκελετους απο την ντουλαπα :haha::haha:...
Εμενα στο πρωτο μηνυμα μου,για τα μουσεια του Βερολινου,απαντησαν πολυ ευγενικα, ο Borealis,o kabamarou και η katkats.Αν επεφτα σε κανεναν στρυφνο,αμφιβαλλω αν θα ξαναεμπαινα...;)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.471
Likes
7.928

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.614
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom