9 χρόνια Travelstories!

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Χρόνια Πολλά στο αγαπημένο μας travelstories!
Να συνεχίσει να μας κρατάει συντροφιά, να μας δίνει τη δυνατότητα να μοιραζόμαστε εικόνες κι αναμνήσεις από τα ταξίδια μας αλλά και να ''ταξιδεύουμε'' μέσα από τις αφηγήσεις των συμφορουμιτών μας.

Πάνω από όλα όμως θα ήθελα να ευχηθώ ειλικρινά τις καλύτερες ευχές μου στο πολυαγαπημένο μου Αφεντικούλι - @Defkalion που έχει σήμερα τα γενέθλια του και είναι για μένα ο λόγος που το travelstories είναι κάτι παραπάνω από από μια απλή απρόσωπη ιντερνετική κοινότητα. Ο λόγος που αποφάσισα πριν κάποια χρόνια να ασχοληθώ πιο ενεργά με το φόρουμ και τη διαχείριση (εγώ που δεν έχω ούτε fb...:D) είναι οτι ήθελα να συμβάλλω έστω και στο ελάχιστο στην προσπάθεια ενός ανθρώπου που διαχειρίζεται ένα τόσο μεγάλο φόρουμ με ''οικογενειακό'' και ρομαντικό τρόπο και έτσι μου δόθηκε η ευκαιρία και η τεράστια χαρά να γνωρίσω ανθρώπους που θα κατέχουν για πάντα μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου!

Να τα εκατοστήσεις κι εσύ λοιπόν Ντεφ μας, πάντα ευτυχισμένος και δημιουργικός!
 

Iosif

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Χρόνια Πολλά παιδιά! Συνεχίστε την υπέροχη δουλειά!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Χρόνια πολλά και από εμένα!!
Μακάρι το Travelstories να παραμείνει αυθεντικό, οικογενειακό, όπως το πρωτογνωρίσαμε...
Υ.Γ. Ελπίζω η Άννυ να χαίρεται και να γιορτάζει μαζί μας από εκεί που βρίσκεται...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Χρόνια Πολλά και από εμένα!!
Τα 'χω ξαναπεί αλλά πραγματικά αν δεν υπήρχε αυτό το φόρουμ, πέρα από τα ανώτερης ποιότητας ταξίδια που μου προσφέρει τα τελευταία χρόνια, δε θα είχα γνωρίσει και κάποια υπέροχα πλάσματα!
Πολύχρονο λοιπόν!!
 

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Χρόνια πολλά πολυαγαπημένο travelstories !!!!

Είναι τυχαίο που συμπίπτουν και τα γενέθλια του εμπνευστή αυτού του φόρουμ?
Χρόνια πολλά big boss!!!!!!:birthday:
 

maria.m

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Χρόνια Πολλά και ταξιδιάρικα σε όλους! Έχει λιγότερο από ένα μήνα που σας ανακάλυψα και μόλις χθες έγινα μέλος. Μου έχετε γίνει η καθημερινή μου συνήθεια διαβάζοντας για μέρη που έχω πάει και για τα πολλά ακόμη που θα ήθελα να πάω.. Δεν με γνωρίζετε αλλά έχετε γίνει ήδη φίλοι μου που περνάω υπέροχα μαζί σας! Χρόνια σας πολλά λοιπόν, με πολλά πολλά ταξίδια και ωραίες, αξέχαστες ιστορίες!
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού
Χρόνια πολλά αγαπημένο travelstories! Πολύχρονη, πολύχρωμη, αγαπημένη καθημερινή συνήθεια!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Xρονια πολλα στο φορουμακι μας και απο μενα!

Υ.Γ το οτι θυμαστε ακομα τα γλυκα μου, επιβαλλει να συνοδεψουν και φετος αν υπαρξει συναντηση τα γενεθλια .
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Xρονια πολλα στο φορουμακι μας και απο μενα!

Υ.Γ το οτι θυμαστε ακομα τα γλυκα μου, επιβαλλει να συνοδεψουν και φετος αν υπαρξει συναντηση τα γενεθλια .
Τα θυμομαστε τα γλυκα σου και τα λιγουρευομαστε κιολας....Απλα θεικα!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Χρονια πολλα στο φόρουμ, στο αφεντικο μας, στους mods και σε ολα τα μελη φυσικα που στηρίζουν το φορουμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.497
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom