Κουβαλάτε πολλά στα ταξίδια σας;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Χρονια Πολλα στο Αφεντικο!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Τώρα που το λες, αυτό εννοεί ο τίτλος!:confused:
Καλά εντάξει δάκρυσα :p

Παλαιότερα κουβαλούσα την Άρτα και τα Γιάννενα σιχτιρίζοντας ταυτόχρονα για τα κιλά που σήκωνα. Τα τελευταία δυο χρόνια συνήθως ταξιδεύω με μια χειραποσκευή. Πάντα έχω ένα με δυο ζευγάρια παπούτσια χώρια αυτών που φοράω και δυο τρεις αλλαξιές ρούχα. Το φαρμακείο δεν λείπει καθώς και τα μπισκότα και κρακεράκια.

Όσον αφορα στα βρακιά και εγώ παίρνω πάντα παραπάνω από τις μέρες που θα μείνω για παν ενδεχόμενο. Μπορεί να χρειαστεί να δανείσω μερικά :p
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλά εντάξει δάκρυσα :p

Παλαιότερα κουβαλούσα την Άρτα και τα Γιάννενα σιχτιρίζοντας ταυτόχρονα για τα κιλά που σήκωνα. Τα τελευταία δυο χρόνια συνήθως ταξιδεύω με μια χειραποσκευή. Πάντα έχω ένα με δυο ζευγάρια παπούτσια χώρια αυτών που φοράω και δυο τρεις αλλαξιές ρούχα. Το φαρμακείο δεν λείπει καθώς και τα μπισκότα και κρακεράκια.

Όσον αφορα στα βρακιά και εγώ παίρνω πάντα παραπάνω από τις μέρες που θα μείνω για παν ενδεχόμενο. Μπορεί να χρειαστεί να δανείσω μερικά :p
Ελπίζω να σου μοιάσω όταν μεγαλώσω :haha:
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Πω πω, μάστιγα κατάντησε το φαρμακείο!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.931
Likes
40.770
Μη το λες ... σε φανταζεσαι χωρις βαλιτσα κ με το μπαγιατικο βρακι σε μια χωρα πχ της Κεντρικης Αμερικης , μετα απο 12ωρο ταξιδι ?
Δε μπορώ να μη σχολιάσω ότι σε παρόμοια περίπτωση η Air France είχε δώσει σακουλακι με είδη πρώτης ανάγκης με οδοντόβουρτσα, οδοντόκρεμα, φανελάκι και προφυλακτικό- δεν έδωσε εσώρουχο. Κάτι Αμερικανοί το κοίταζαν μαγεμένοι και μονολογούσαν "Ah, this is so French..." o_O
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Δε μπορώ να μη σχολιάσω ότι σε παρόμοια περίπτωση η Air France είχε δώσει σακουλακι με είδη πρώτης ανάγκης με οδοντόβουρτσα, οδοντόκρεμα, φανελάκι και προφυλακτικό- δεν έδωσε εσώρουχο. Κάτι Αμερικανοί το κοίταζαν μαγεμένοι και μονολογούσαν "Ah, this is so French..." o_O
Ααα δεν ειναι κακο ..
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δε μπορώ να μη σχολιάσω ότι σε παρόμοια περίπτωση η Air France είχε δώσει σακουλακι με είδη πρώτης ανάγκης με οδοντόβουρτσα, οδοντόκρεμα, φανελάκι και προφυλακτικό- δεν έδωσε εσώρουχο. Κάτι Αμερικανοί το κοίταζαν μαγεμένοι και μονολογούσαν "Ah, this is so French..." o_O
Δεν ταξιδεψα ποτε με δαύτη. Τωρα με τις περικοπες μοιραζει μόνο προφυλακτικά;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom