Με ποιο θεμα,ερωτηση,λεξη-κλειδι γνωρισατε το travelstories?

tripakias

Member
Μηνύματα
7.983
Likes
12.039
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Νομιζω πως χρωσταω την παρουσια μου στο φορουμ στην ioanna karagianni, οπου το χιουμορ της με κερδισε διαβαζοντας τυχαια την θρυλικη ιστορια της για το Θιβετ στα τελη του 2010.
Εγινα ομως μελος για να απαντησω σε ερωτηση σχετικη με το Λονδινο. Το μελος που του εδωσα απαντηση δεν ξαναεγραψε ποτε στο travelstories.
Τελος, ανηκω στο club των ανθρωπων που η πρωτη απαντηση που ελαβαν ηταν απο τον Traveller! Κι οπως καταλαβενετε δεν μου χαριστηκε.
 

Iosif

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Βρήκα το Travelstories ψάχνοντας πληροφορίες για κατάλυμα στο Παρίσι!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Τελος, ανηκω στο club των ανθρωπων που η πρωτη απαντηση που ελαβαν ηταν απο τον Traveller! Κι οπως καταλαβενετε δεν μου χαριστηκε.
Εσένα ο Traveller, εμένα καταχέριασε με το καλημέρα σας ο Samion!
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
574
Likes
1.164
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Γκαλαπάγκος
Λοιπόν εμένα με έφερε στο φόρουμ η @go2dbeach άθελά της αφού όποια έρευνα έκανα στο google για Ταϊλάνδη που ψαχνόμουν τότε (06/2012) έπεφτα πάνω σε ποστ της εδώ. Το πρώτο γεια μου το είπαν makisg, ANNA-PANOS, maxoula και alma!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Εγώ έκανα κάτι αναζητήσεις για "το φαγητό στα αεροπλάνα" στα τέλη του 2011 (γνωστή κοιλιόδουλος). Έτσι έπεσα πάνω στο φόρουμ και άντλησα μπόλικες πληροφορίες.
Θυμάμαι σκεφτόμουν, τι ωραία παρέα που είστε και χαιρόμουν πολύ με το χαβαλέ και το δέσιμο που είχατε. Επίσης σκεφτόμουν πόσο θα ήθελα να μπω και εγώ μέσα σε αυτήν την παρέα αλλά ντρεπόμουν(ναι ναι!!!)
Στην πορεία ανακάλυψα ότι δυο φίλοι μου ήταν ήδη μέλη στο φόρουμ και έτσι ένα χρόνο και κάτι μετά την πρώτη μου επίσκεψη γράφτηκα... Θυμάμαι με υποδέχτηκαν η Anna-Panos και ο makisg. Και στο πρώτο μου ποστ απάντησε με μεγάλη ευγένεια και ακρίβεια ο Samion.

Αυτό που δεν μπορούσα να φανταστώ με τίποτα ήταν το πόσο γρήγορα θα γινόμουν τόσο ενεργό μέλος αυτής της μεγάλης ταξιδιωτικής μας παρέας και ακόμη περισσότερο ότι θα μου δινόταν η ευκαιρία να γίνω μέλος της καταπληκτικής διαχειριστικής οικογένειας. :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εσένα ο Traveller, εμένα καταχέριασε με το καλημέρα σας ο Samion!
Εβρισες τη Ρωμη?
Εγω ηρθα με αναζητηση ελληνικης εμπειριας για τη ΛΔ της Κορεας κι επεσα στην εξαιρετικη ιστορια του Traveller. Και σε εξαιρετικους φιλους λιγο μετα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εβρισες τη Ρωμη?
Εγω ηρθα με αναζητηση ελληνικης εμπειριας για τη ΛΔ της Κορεας κι επεσα στην εξαιρετικη ιστορια του Traveller. Και σε εξαιρετικους φιλους λιγο μετα.
Εγώ να βρίσω τη Ρώμη; Ποτέ! Έγραφα κάτι βλακείες για το apperitivo.:haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.983
Likes
12.039
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Εσένα ο Traveller, εμένα καταχέριασε με το καλημέρα σας ο Samion!
Κι αυτος λιγο αργοτερα. Γενικα ειχα εξαιρετικη υποδοχη απο το φορουμ, δεν μπορω να πω...
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χαβάη
Και εγώ οφείλω να ομολογήσω ότι είχα τρομοκρατηθεί στην αρχή από ορισμένες απαντήσεις...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Σιγά μωρέ όλοι λίγο πολύ στο παρελθόν ''καταχεριαστήκαμε'' από κάποιο από τα εξαίρετα μέλη μας. Το σίγουρο είναι πως πλέον...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.612
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom