Νέο design στο φόρουμ

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Προσπαθω να βρω πως θα κανω μια αλλαγη στα στοιχεια μου πχ στο επομενο ταξιδι,αλλα δεν μπορω να βρω πως.Παλια,νομιζω,πατουσαμε στο αβαταρ;τωρα;
Υ.Γ.ακυρο...το βρηκα.Ειναι στην μπλε μπαρα διπλα στις ειδοποιησεις για τα νεα μηνυματα.Παταω πανω στο ονομα....
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πάμε στο profil (στο username μας πάνω-πάνω) Επιλέγουμε "Προσωπικές λεπτομέρειες" Κάνουμε τις αλλαγές μας και δεν ξεχνάμε να πατήσουμε "Αποθήκευση" :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Να ρωτήσω κάτι βρε παιδια παρόλο που δεν αφορά και τόσο το νέο ντιζάιν. Τι στο καλό είναι αυτά τα "trophys";
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μια δυνατότητα της πλατφόρμας που δίνει κάτι-σαν-βραβεία ανάλογα με το πόσα μηνύματα κάνει κάποιος, κλπ, αλλά τα έχω απενεργοποιήσει, δε τα χρησιμοποιούμε εδώ- τουλάχιστον προς το παρόν :)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Α, ΟΚ. Γιατί μου έρχονται κάτι ενημερώσεις τύπου "κέρδισες τόσα trophy".
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Καλό μήνα σε όλους!
Η διαφήμιση της aegean στο κουτάκι της απάντησης μού εμφανίζεται πολύ συχνά κ μένα...κυρίως το έχω παρατηρήσει όταν πηγαίνω σε παλαιότερα θέματα κ πρέπει κάθε φορά να κάνω "refresh" για να εξαφανιστεί
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Δηλαδή τι παραπάνω έχει ΡΕ το λονλι πλανετ; εμείς άμα ανοίξουμε ένα φόρουμ στα αγγλικά θα τους πατήσουμε κάτω.

Άντε.
(Για να μην ενοχλησω το θεμα του Γιωργου,σε εφερα εδω:))
Γιατι το λες και δεν το κανεις,ε;;;)...καλα τα βιβλια και τα ρολογια,αλλα δεν γινεται να μας την βγαινει το λονλι πλανετ,ε;;:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.727
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom