9 χρόνια Travelstories!

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.142
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Χρόνια πολλά στο forum που έχει ανοίξει τους ορίζοντές μου, με έχει κάνει πιο συνειδητοποιημένη ταξιδιώτρια και έχει συντελέσει στο να γνωρίσω μερικά υπέροχα άτομα!

Φυσικά, για να είμαστε δίκαιοι, να μην παραβλέψουμε και τα αρνητικά: με έχει εξωθήσει στο ξετίναγμα του προϋπολογισμού μου, στον περιορισμό της γκαρνταρόμπας μου (φουστάνια-ταξίδια σημειώσατε 2) και φυσικά στην απόκτηση ανησυχητικών συνηθειών, όπως το να τσεκάρω προσφορές μες στα άγρια χαράματα και να ενοχλώ τον κόσμο επειδή θέλω να κλείσω εδώ και τώρα! :p Χαλάλι του πάντως! :)
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ονειρεμένο Ταξίδι
Antarctica
Το travelstories είναι ένα μέρος μαγικό, χαζεύεις ένα μισάωρο και ξαφνικά οι αποστάσεις για μακρινούς προορισμούς εξανεμίζονται και οι δυσκολίες εξαφανίζονται!
Βάζει ιδέες και ξυπνάει φαντασίες!
Χρόνια πολλά κι από μένα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Έλα τι έγινε; πάρτυ κάνω σπίτι μου όποτε θέλετε, δυο τσιγάρα δρόμος είναι, πεταχτείτε. Κερνάω μπριζόλες καγκουρώ.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Όλοι σφυρίζουν αδιάφορα μου φαίνεται :twisted:
Τάξε κι εσύ οτι στα πλαίσια του περσινού εθίμου οπού και είχαμε σουβενίρ από Αφγανιστάν οτι φέτος θα παίξει ανάλογο από Αλαπούτσα και Μουνάρ να ιντριγκάρεις τα πλήθη...:bleh::bleh::bleh:
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Χρόνια πολλά αγαπημένο travelstories!!!! Σ'ευχαριστούμε που υπάρχεις και κάνεις τη ζωή μας πιο όμορφη! Για μένα είσαι ένα μεγάλο σχολείο...Με έμαθες να ονειρεύομαι και να πιστεύω πως κανένας ταξιδιωτικός στόχος δεν είναι ανέφικτος! Μου άνοιξες ορίζοντες και μου έβαλες φτερά!!!
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Χρόνια πολλά με ταξίδια μαγικά!!
Το Travelstories να μας ζήσει,
διακοπές να μας χαρίσει!!
Βαλίτσες να φτιάχνουμε πολλές
να γεμίσουμε του κόσμου τις γωνιές!!
Τις ιστορίες μας να πούμε,
φωτογραφίες να μοιραστούμε!!
Σ'ευχαριστώ travelstories που διευκολύνεις τα ταξίδια μου..!!:pilot:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom