Wizz Air Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Wizz Air - Βήμα Προς Βήμα

arkoudos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΦ ΟΣΟΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ONLINE CHECK IN ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕ ΤΗΝ WIZZ AIR ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΧΡΕΩΘΕΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ(ΕΦ ΟΣΟΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΦΘΗΝΑ)Ή ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
 
Last edited:

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλώς ήρθες. :)
Σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ:
απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

arkoudos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλώς ήρθες. :)
Σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ:
απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
ε δεν διαβασα καν τους ορους...να με συγχωρειτε...θα μπορουσατε παρ ολα αυτα να μου απαντησετε ή να τα ξαναγραψω?ευχαριστω
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
καλημερα, εκλεισα με wizz air για βουδαπεστη τον οκτωβριο , και θελω κανω καποιες ερωτησεις:
1) εκανα εγγραφη στο wizz club πρεπει να τυπωσω κατι που να το αποδεικνυει?
2) οι χειραποσκευες πρεπει να ειναι μονο 42 εκατοστα?? που θα τις βρω τοσο μικρες?
 

Despina_Crf

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα, αρχικά δεν χρειάζεται να τυπώσεις κάτι απλά να έχεις τον κωδικό που έχεις κλείσει τα εισητήρια, ώστε να κάνεις check in αργότερα. Ναι δυστυχώς οι βαλίτσες είναι λίγο μικρότερες από ότι συνήθως. Εγώ αναγκάστικα να αγοράσω μια αφού δεν είχα. Αν ταξιδεύεις από Κέρκυρα δεν μπορείς να κάνεις online check in αλλιώς από αλλού μπορείς. Εγώ που πήγα τον Ιούλιο έμεινα πολύ ευχαριστημένη με την wizz! Καλά να περάσεις!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αν έχεις μία βαλίτσα μέχρι 56χ45χ25 πληρώνεις απλά 20 ευρώ και την παίρνεις σαν χειραποσκευή.Γιατί να αγοράσει μία μικρή;
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
αν ειναι να δωσω 20€ για χειραποσκευη λεω καλυτερα να κλεισω κανονικη ΄΄η χαζομ@ρ@ ειναι οτι τωρα που θα την κλεισω χρεωνομαι εξτρα 6€.
δεν σκεφτηκα καθολου οτι μεγεθος ειναι πολυ μικρο νομιζα οτι ειναι το ιδιο με ryan kai easy... τεσπα! και μου φαινεται κ λιγο πιο ακριβη εταιρεια σε σχεση με τις αλλεσ δυο!
καρτουλα οτι ειμαι μελος της wizz club δεν θα πρεπει να εχω??
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Στη θέση σου δεν θα αγόραζα μία τόσο μικρή γιατί πιθανότατα και δεν θα σου ξαναχρειαστεί και δεν είναι βολική για να χωρέσεις πράγματα.Εφόσον απ'ότι καταλαβαίνω έχεις βαλίτσα με τις διαστάσεις που ανέφερα δεν βρίσκω το λόγο να πάρεις καινούργια.Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα.Πλήρωσες εξτρά για να γίνεις μέλος της wizz discount club;
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
θα κλεισω κανονικη βαλιτσα εννοω με 36€,
ναι εγινα μελος γιατι ταξιδευουμε 4 ατομα και ειχαμε εκπτωση 80€ ενω πληρωσα 30 για την καρτα
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
καλημερα εκανα το check in αλλα διπλα απο το ονομα του επιβατη μου γραφει (ADT) ξερει κανεις τι σημαινει? (και στους 4 επιβατες)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
μήπως ενήλικος???

(adult )
 
Last edited by a moderator:

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
μαλλον κατι τετοιο θα ναι ... απλα δεν μου ζητησε να δωσω αριθμο ταυτοτητας και με προβληματισε....!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom