Ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας:Απεργία το Σαββατοκύριακο

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ονειρεμένο Ταξίδι
Antarctica
Τι συμβαίνει συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις? Βγάζουν ανακοινώσεις οι αεροπορικές για ενδεχόμενες αλλαγές-ακυρώσεις πτήσεων?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Πάντα βγάζουν ανακοινώσεις οι εταιρείες.Θα πρέπει κάποιος να παρακολουθεί τα site τους.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Ακόμα δεν έβγαλαν οι ελεγκτές ανακοίνωση....δεν είναι δηλαδή σίγουρο ακόμα.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
που μπορούμε να ενημερωθούμε για την αλλαγές των πτήσεων?
 

petroskosmas

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι, Βουδαπέστη
Επειδή και εγώ πετώ το Σάββατο θα ήθελα να ρωτήσω αν γενικά αν ο αεροπορικές σου βρίσκουν λύση για να φτάσεις στον προορισμό σου μια μέρα πριν ή μια μετά...έστω και με άλλη πτήση από αυτή που έχεις κλείσει...
 

petroskosmas

Member
Μηνύματα
28
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι, Βουδαπέστη
Καλημέρα, επικοινώνησα με το αεροδρόμιο και μου είπαν πως δεν έχουν κάτι ανακοινώσιμο ακόμα, αναμένουν και αυτοί και πάντα ενημερώνονται τελευταίοι...
όπως και στην αεροπορική εταιρεία πάλι δεν ξέρουν τίποτα.....
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Σε μήνυμα μου η aegean Μου απάντησε το εξής
"Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως προς το παρόν δεν έχουμε επίσημη ενημέρωση για απεργία την συγκεκριμένη ημέρα. Συνεπώς επί του παρόντος δεν υπάρχει και καμία τροποποίηση ή ακύρωση από μεριάς μας. Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την κράτησή σου, μπορείς να απευθυνθείς στο τμήμα κρατήσεων της εταιρίας μας το οποίο λειτουργεί καθημερινά επί 24ώρου βάσεως στο 8011120000 και στο 2106261000. Σε ευχαριστούμε!"
 

Despinna

Member
Μηνύματα
174
Likes
163
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Ινδία, Αργεντινή,
καλησπέρα! άκουσα ότι την Κυριακή υπάρχει περίπτωση να εξαγγελθεί στο Ελευθέριος Βενιζέλος απεργία των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας.
Ταξιδεύω με Ryan air με άφιξη Κυριακή, - και πρέπει Δευτέρα να είμαι στην Αθήνα. Από το αεροδρόμιο μου είπαν ότι δεν μπορούν να μου πουν τί γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις και ότι θα βγει ανακοίνωση 24 ώρες πριν, - διαφορετικά να επικοινωνήσω με την αεροπορική εταιρία (όμως έτσι και αλλιώς η Ryan Air δεν έχει εδώ τηλεφωνική εξυπηρέτηση). Γνωρίζει κανείς τί γίνεται συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις, αν δηλαδή εξαγγελθεί απεργία των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας; ευχαριστώ πολύ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom