Ryanair πιστωτικη καρτα και προπληρωμενη

hlias_kr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ευχαριστώ πόλη για την γρήγορη απάντηση σου ! ότι και να σου πω ψέματα θαμε γιατί δεν θυμάμαι τα έχω κλείσει τώρα 2,3 βδομάδες τωρα.!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
καλησπέρα και από μένα έχω έχω άλλη ερώτηση .
είχα μέσα στην κάρτα μου 500 ευρώ έκανα την κράτηση και με χρεώσανε όλα καλά μέχρι εκεί.μετά όμως από 10 μέρες διαπίστωσα ότι με χρεώσανε αλλά 200 ευρώ ξέρει κανείς για πιον λόγω το έκανε αυτό?
Το εισιτήριο/α έκανε 200 Ευρώ;Και σε χρέωσαν δύο φορές;Μάλλον λάθος έγινε.Θα πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί τους και να κάνεις αμφισβήτηση της δεύτερης χρέωσης στην τράπεζα σου.
 

hlias_kr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ναι 200 ευρο περιπου 2 ατομα.!το θέμα είναι όταν έγινε η πληρωμή μου έστειλαν σε μαιλ του κωδικού και το πόσο που με χρεώσανε.! και μετά από 10μέρες με ξαναχρεώσανε αλλά τόσα.! να παρω τηλ στιν αγγλια.?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
Αρα σε χρέωσαν δύο φορές σωστά;Στείλετε τους ένα mail και μετά επικοινώνησε με την τράπεζα.Δεν ξέρω πολλά για τις αμφισβητήσεις στις προπληρωμένες.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
ευχαριστω πολυ..!
Παρακαλώ.Δεξιά έχει ένα κουμπάκι που λέει like.Μπορείς να το πατήσεις αντί για ευχαριστώ.΄Οταν μαζέψουμε πολλά ευχαριστώ μας δίνουν δωρεάν αεροπορικά(πλάκα κάνω μην το πιστέψεις:welcome2: )
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πήρες την τράπεζα; Ρώτησε ποιος σε χρέωσε τη δεύτερη φορά και ζήτησε να κάνεις αμφισβήτηση.
 

hlias_kr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
πήρα τηλέφωνο στην τράπεζα και μου είπαν οτι σε εχει χρεωσει 2 φορες. ετσι λεει το κανου και μετα απο 30 μερες στα ξεμπλοκαρουν...! ακου εκει ταβατζιλικι..! !!τωρα περιμενω και βλεπουμε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.219
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom