Αναβάθμιση πλατφόρμας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πριν από λίγο έγινε αναβάθμιση στην πλατφόρμα που χρησιμοποιεί το Travelstories - αν παρατηρήσετε προβλήματα λειτουργίας μπορείτε να τα αναφέρετε εδώ :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.936
Το μονο που παρατηρω, σε πρωτη φαση, είναι ότι ξαφνικα βρεθηκα να εχω αδιάβαστα μηνυματα πολλων ημερων πραγμα που δεν ισχυει...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δηλαδή; ο αριθμός που σου βγάζει επάνω είναι διαφορετικός από αυτά που έχεις στην πραγματικότητα; ή όταν πατάς το κουμπί νέα μηνύματα σου εμφανίζει και μηνύματα που έχεις διαβάσει;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ένα άλλο θέμα που έχει εμφανιστεί είναι ότι στις Ιστορίες που προβάλλονται στην αρχική σελίδα, υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την 1η σελίδα του τόπικ τους. Ελπίζω αυτό να λυθεί σήμερα.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Σήμερα το πρωί το παρατήρησα ότι δεν μου ανοίγει η ιστορία μου (ένα καλοκαίρι πέρα από τον ατλαντικό). Ενώ εμφανίζεται στην αρχική σελίδα, κλικάρω κι από εκεί και εμφανίζεται μόνο ο τίτλος. Σε ιστορίες και post άλλων μελών του φόρουμ δεν υπάρχει πρόβλημα, ανοίγουν κανονικά.
Γιατί συμβαίνει αυτό? Μήπως λόγω αναβάθμισης?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σήμερα το πρωί το παρατήρησα ότι δεν μου ανοίγει η ιστορία μου (ένα καλοκαίρι πέρα από τον ατλαντικό). Ενώ εμφανίζεται στην αρχική σελίδα, κλικάρω κι από εκεί και εμφανίζεται μόνο ο τίτλος. Σε ιστορίες και post άλλων μελών του φόρουμ δεν υπάρχει πρόβλημα, ανοίγουν κανονικά.
Γιατί συμβαίνει αυτό? Μήπως λόγω αναβάθμισης?
Είναι αυτό ακριβώς που λέει ο Defkalion από πάνω. Το πρόβλημα θα τακτοποιηθεί σύντομα.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Επομένως αυτό συμβαίνει επειδή η ιστορία ''πέρασε'' στην αρχική σελίδα.
Ευχαριστώ για την διευκρίνιση.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επομένως αυτό συμβαίνει επειδή η ιστορία ''πέρασε'' στην αρχική σελίδα.
Ευχαριστώ για την διευκρίνιση.
Ακριβώς - σόρυ για το σαρδάμ, θα διορθωθεί το συντομότερο.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Το μονο που παρατηρω, σε πρωτη φαση, είναι ότι ξαφνικα βρεθηκα να εχω αδιάβαστα μηνυματα πολλων ημερων πραγμα που δεν ισχυει...
Εγω το παρατηρησα αυτο που λες,σε καποια λιγα μηνυματα,αλλα καταλαβα οτι οι mod μας,τα μετεφεραν στα σωστα τους τοπικ,με αποτελεσμα να ξαναεμφανιστουν-ενω τα ειχα ηδη διαβασει-αλλα με αλλο τιτλο θεματος.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εγω το παρατηρησα αυτο που λες,σε καποια λιγα μηνυματα,αλλα καταλαβα οτι οι mod μας,τα μετεφεραν στα σωστα τους τοπικ,με αποτελεσμα να ξαναεμφανιστουν-ενω τα ειχα ηδη διαβασει-αλλα με αλλο τιτλο θεματος.
Σωστά. Τα μηνύματα αυτά εμφανίζονται ως νέα.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αν δεν κάνω λάθος μέσα στο προφίλ μας υπήρχε η επιλογή "Θέματα που έχετε ξεκινήσει" ή κάπως έτσι τέλος πάντων. Κόπηκε στην αναβάθμιση;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.746
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom