Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ποια φωτογραφικη? Εχεις το κινητο διπλα και αντι να γραφεις sms οπως νομιζουν οι αλλοι...βγαζεις φωτο..βεβαια πρεπει να εχεις κινητο οχι σαπιομηλο..
Ποιο κινητό; Το δικό μου πάντως είναι μουσειακό είδος! :haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τα σαπιομηλα οπως τα λετε βγαζουν αυτες τις φωτος μουσιε @Samion , ολα τα υπολοιπα που βρισκονταν τοτε στο τραπεζι ηταν απλα για σουπλα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ασε έχω άλλες φωτός στο "σαπιομηλο" που καίνε κόσμο. Επιδρομές πάνω σε πιατελες με θαλασσινά και αλλά τέτοια γαργαλιστικα
 

Stylianos

Member
Μηνύματα
56
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
?
Πολυ μικρές οι μερίδες ρε παιδια,και πολύ φοβάμαι ότι μετά θα έχει πίτσα στα όρθια:)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πολυ μικρές οι μερίδες ρε παιδια,και πολύ φοβάμαι ότι μετά θα έχει πίτσα στα όρθια:)
Εξαρταται ποσο τρως. Κανενα απο τα πιατα με ζυμαρικα δεν ειναι κυριως, το τυπικο γευμα αποτελειται απο 5 πιατα. Αν ξεπερνας τα 140-150 κιλα σε βαρος τα παραγγελνεις ολα επι δυο και εισαι οκ.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κι εγω. Δεν σε εκανα και υπερβαρο..το ξερω οτι ειναι μικρα.αλλα ειναι πολλα...αυτο εννοουσα. Και αυτοι που τα εφαγαν (που τρωνε πολυ) δεν πεινουσαν καθολου μετα...(το γλυκο εξαιρειται παντα)
 

minimini

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Καλημέρα σας,

Να ρωτήσω και εγω κάτι.... Εμείς φέυγουμε από το Chiampino ώρα 6:35 πρωί, τι ώρα πρέπει να βρισκόμαστε στο αεροδρόμιο??

Επίσης βρίσκουμε ταξί έτσι πρωινή ώρα? Γιατί λεωφορείο αποκλείεται να έχει!!

Ευχαριστώ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom