Βέλγιο Άστεγος σχεδόν στη χλιδή !!

Alex Loco

Member
Μηνύματα
337
Likes
1.741
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Σε δέκα χρονάκια άμα με αντέξει δεν έχω κανένα θέμα!
 

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Σκέφτομαι και εγώ για Βέλγιο αλλά πότε είναι η κατάλληλη εποχή για να την επισκεπτεί κανείς?
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Εγώ προσωπικά είχα πάει τέλη Ιουνίου κ ο καιρός ήταν τέλειος... κάναμε βόλτα στο ποτάμι (Μπρυζ, Γάνδη, Αμβέρσα) κ ήταν πολύ ωραία! Μια φίλη μου πήγε αρχές του περασμένου Αυγούστου κ αγόρασε μπουφάν...14 βαθμούς είχε κ κρύωσε κιόλας!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Τωρα ανακαλυψα την ιστορια σου και δηλωνω φαν σου .
Περιμενω και άλλες . Νασαι καλά μου φτειαχνεις το κεφι και μου θυμιζεις εμένα που στην ηλικία σου περναγα "κακουχίες" με τα ιντερεηλ και άλλα κουλά ταξιδια με περιορισμενα οικονομικα .
Το χεις στο τσεπακι το Περου για Σαββατοκυριακο ( διαβασε ιστοριες τουGiorgos και θα καταλαβεις γιατι το λεω , έχετε την 'ιδια εφεση στα ταξιδια )
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Επειδή έχω διαβάσει και την άλλη ιστορία σου για την Βουδαπέστη περίμενα και εδώ ανάλογες περιπέτειες και στην αρχή άρχισα να ξενερώνω λίγο και λέω ωχ πολύ νορμάλ μας τα λέει οAlex αλλά μετά στην συνέχεια γούσταρα :).
Δηλώνω φαν σου.
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
337
Likes
1.741
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ταξίδι-Όνειρο
Pamir highway
Τωρα ανακαλυψα την ιστορια σου και δηλωνω φαν σου .
Περιμενω και άλλες . Νασαι καλά μου φτειαχνεις το κεφι και μου θυμιζεις εμένα που στην ηλικία σου περναγα "κακουχίες" με τα ιντερεηλ και άλλα κουλά ταξιδια με περιορισμενα οικονομικα .
Το χεις στο τσεπακι το Περου για Σαββατοκυριακο ( διαβασε ιστοριες τουGiorgos και θα καταλαβεις γιατι το λεω , έχετε την 'ιδια εφεση στα ταξιδια )
κάτσε να διαβάσω για Περού ;)

Επειδή έχω διαβάσει και την άλλη ιστορία σου για την Βουδαπέστη περίμενα και εδώ ανάλογες περιπέτειες και στην αρχή άρχισα να ξενερώνω λίγο και λέω ωχ πολύ νορμάλ μας τα λέει οAlex αλλά μετά στην συνέχεια γούσταρα :).
Δηλώνω φαν σου.
χαχα μπα φίλε κάθε ταξίδι μου δεν αφήνω εγώ να είναι ξενέρωτο δεν λέει !! ;)
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom