Vueling Airlines Vueling Airlines - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

manos89

Member
Μηνύματα
32
Likes
2
Κατά πρώτον παιδιά να πω ότι έχω και αποσκευές και περιλαμβάνονται στο πακέτο πτήσης που αγόρασα. Δηλαδή τις έχω ήδη πληρώσει.
Επίσης στην Αθήνα μου το λέει και ένα από τα mail τους ότι δεν έχει online check-in. Οπότε απλά πάω με ταυτότητα και τα mail εκτυπωμένα;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κατά πρώτον παιδιά να πω ότι έχω και αποσκευές και περιλαμβάνονται στο πακέτο πτήσης που αγόρασα. Δηλαδή τις έχω ήδη πληρώσει.
Επίσης στην Αθήνα μου το λέει και ένα από τα mail τους ότι δεν έχει online check-in. Οπότε απλά πάω με ταυτότητα και τα mail εκτυπωμένα;
Δεν ειπες που πας. Αρα να ελεγξεις πρωτα αν στον τελικο προορισμο σου απαιτειται διαβατηριο η και βιζα. Δεν χρειαζεται να εχεις εκτυπωσει τιποτε αφου τσεκ ιν δεν γινεται απο πριν, μονο στο αεροδρομιο. Οπου εχει και αρκετη ουρα, παρε τα μετρα σου.
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Las Vegas
οπππ χιλια συγνωμη, νομιζα οτι ηταν δεδομενο το να κανεις e-check in απο εδω!
Eχεις δικιο! :)

Σε ευχαριστουμε για την παρατηρηση παρεπιπτοντως! :D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237

panagiotis3

Member
Μηνύματα
48
Likes
10
Παιδια ειδα στο σιτε της εταιρειας για την χειραποσκευη οτι πρεπει να ειναι 55x40x20 cm και μεχρι 10κιλα..??τοσο λιγο δεν ειναι δλδ σαν την ryanair και easyjet που εχεις δικαιωμα μεχρι 20 κιλα..??ουσιαστικα πρεπει να αγοράσω βαλιτσα ή αν ειναι ενταξει στης διασταση δεν θα κοιταξουν κιλα..??
 

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
10 κιλά δίνουν και οι ryanair και η easyjet. Πρωσιπικά δεν μου είχανε ζυγίσει την χειραποσκευή όταν πέταξα με αυτήν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom