Οι πιο ομορφες διαδρομες με πλοιο...

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Μια λίστα που κυριαρχείται από πλωτές διαδρομές στις ΗΠΑ. Ευτυχώς που υπάρχουν και οι διαδρομές στα κυκλαδονήσια και τα δωδεκάνησα.
Αυτό το ανεκδιήγητο για τη Νέα Ζηλανδία, από το βόρειο στο νότιο νησί, καταντάει κλισέ πια. Το διαφημίζουν στον υπερθετικό βαθμό αλλά από προσωπική πείρα δεν λέει και πολλά
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Δεν είναι ακριβώς ωραία διαδρομή αλλά σίγουρα είναι από τις πιο εντυπωσιακές εισόδους σε λιμάνι το να φτάνεις με το πλοίο στη Βενετία και να έχεις το θαύμα της πόλης να ξετυλίγεται μπροστά στα μάτια σου όσο εσύ είσαι αραγμένος στο κατάστρωμα.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Μια λίστα που κυριαρχείται από πλωτές διαδρομές στις ΗΠΑ. Ευτυχώς που υπάρχουν και οι διαδρομές στα κυκλαδονήσια και τα δωδεκάνησα.
Αυτό το ανεκδιήγητο για τη Νέα Ζηλανδία, από το βόρειο στο νότιο νησί, καταντάει κλισέ πια. Το διαφημίζουν στον υπερθετικό βαθμό αλλά από προσωπική πείρα δεν λέει και πολλά
Έχει την Αλαπούτσα όμως :p
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Αυτο με την Βενετια νομιζω μας τελειωσε.Περσι το εκανα με Μινοαν και ηταν πραγματικα υπεροχο.Φετος παρεσυρα το σοι,ειπα πολλα και τελικα μας παρατησανε στον ημιτελη νεο σταθμο στην πισω μερια του Τζουντεκα,οπου δωρεαν πουλμανακι με μεσο ορο αναμονης τρια τεταρτα ,σε αφηνει ομορφα ομορφα στο Μεστρε.Η εναλλακτικη για μεσα στην πολη ειναι ταξι για Πιατζαλε Ρομα..Προς γνωσην..
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.208
Likes
5.673
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Αυτο με την Βενετια νομιζω μας τελειωσε.Περσι το εκανα με Μινοαν και ηταν πραγματικα υπεροχο.Φετος παρεσυρα το σοι,ειπα πολλα και τελικα μας παρατησανε στον ημιτελη νεο σταθμο στην πισω μερια του Τζουντεκα,οπου δωρεαν πουλμανακι με μεσο ορο αναμονης τρια τεταρτα ,σε αφηνει ομορφα ομορφα στο Μεστρε.Η εναλλακτικη για μεσα στην πολη ειναι ταξι για Πιατζαλε Ρομα..Προς γνωσην..
Πραγματικά κρίμα. Η είσοδος στη Βενετία με το καράβι ήταν από μόνη της λόγος για να κάνεις αυτό το ταξίδι.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
ναι,σιγουρα..με αυτο το σκεπτικο το οργανωσα ετσι..φυσικα οι δικοι μου απογοητευτηκαν κι εγω εσκασα απο το κακο μου.τα εδω γραφεια της εταιρειας δεν ειχαν ιδεα οτι εχουν αλλαξει τα πραματα..
 
Μηνύματα
26
Likes
79
Ονειρεμένο Ταξίδι
ταιλανδη,ινδια,περου...
Ρε παιδια ποιος Νειλος και Αμαζονιος;Εδω δεν εχουν συμπεριλαβει το περιστερι πειραιας(οταν βρεχει)...μιπως για αυτο;επειδη δεν εχει στανταρ ωραρια;κριμα παντως εψαχνα στο google ουτε μια αναφορα δεν ειχε για αυτη την διαδρομη...:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.579
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom