Αυστρία Vienna Hotels

iliasmessini

Member
Μηνύματα
87
Likes
9
Παιδιά καλησπέρα, ετοιμάζομαι για γαμήλιο ταξίδι 29 Δεκεμβρίου με 2/1 στη Βιέννη και θέλω κάτι ρομαντικό για διαμόνη....Καμία πρόταση;Συγνώμη για την off topic ερώτηση: καλή επιλογή η Βιέννη για γαμήλιο ταξίδι;;
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Για πόσα μιλάμε τη βραδιά;Γιατί το ξενοδοχείο που πρότεινε ο φίλος θα σου βγει κάτι χιλιάρικα..
 

iliasmessini

Member
Μηνύματα
87
Likes
9

master1706

Member
Μηνύματα
303
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη, ξανά!!
Μια χαρά είναι για γαμήλιο ταξίδι αν γνωρίζεις σε τι προορισμό θα πας (δεν υπονοώ κάτι σε αυτό).
Θα σου πρότεινα το http://www.hollmann-beletage.at/en# το οποίο είναι κορυφαίο αλλά ξεφεύγει από το budget σου. Άσε που από μία γρήγορη ματιά που έριξα, δεν φαίνεται να έχει τις ημερομηνίες που ψάχνεις. Έχε το στα υπόψη σου σου αν αλλάξει κάτι.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Παιδια καλησπερα εχετε κατι νεωτερο απο ξενοδοχεια για 19/12 - 23/12 100,130 εκει περιπου, ειδα ολα οσα γραφετε εχω κρατησει καποια που μου αρεσαν πολυ απλα ισως καποιος εχει κατι νεωτερο, να ειναι στο κεντρο οσο γινετε ποιο κοντα αν οχι μεσα στο ring ας ειναι γυρο απο αυτο.Ευχαριστω εκ των προταιρων!:)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Last edited:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
dimitrak πολυ ωραιααα και τα 3 το πρωτο ειναι και σε καλη τοποθεσια το τελευταιο στο Booking ειναι λιγακι ακριβο, και το δευτερο ωραιο εχει πλακαα :D ευχαριστω πολυ εχουν μπει στη λιστα μου. Εχω βρει αρκετα απλα προσπαθω να τα ξεκαθαρισω

Austria Trend Hotel Savoyen Vienna ειναι ενα απο τις επιλογες μου νομιζω καποιος εχει παει αποδω
 
Last edited by a moderator:

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
και το δευτερο ειναι σε καλη τοποθεσια ,διπλα στο μουσειο quartier.Στο Hotel am Konzerthaus εχουν παει φιλοι μου,παρα πολυ καλες εντυπωσεις

Austria Trend Hotel Savoyen Vienna ειναι ενα απο τις επιλογες μου νομιζω καποιος εχει παει αποδω
Aπλα ειναι λιγο πιο μακρια απ τα υπολοιπα,βεβαια πιο φτηνο
 
Last edited by a moderator:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
ναι οντως παντως και αυτο που μου εστειλες το am πολυ ωραιο αυτο που σου ειπα ειναι πολυ μακρια με τα ποδια;

και σαν περιοχη ειναι οκ;
 
Last edited by a moderator:

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Έχοντας μείνει στο Das Triest έχω να πω πολύ καλά λόγια για το ξενοδοχείο το πρωινό και την εξυπηρέτηση. Για το Savoyen η τοποθεσία είναι καλή, βολική αν και όχι η πιο κεντρική. Θέμα ασφάλειας πάντως δε τίθεται. Απλά να έχετε υπόψη ότι γύρω από το ξενοδοχείο δεν υπάρχει πληθώρα επιλογών φαγητού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom