Αυστρία Vienna Hotels

Metska

Member
Μηνύματα
8
Likes
38
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια.
Kαλησπερα, προτεινω το http://kummer-hotel-vienna.h-rez.com/ ειχα μεινει σ αυτο περσυ την Πρωτοχρονια, ειναι σε πολυ καλη τοποθεσια και εξω ακριβως υπαρχει σταθμος μετρο που σε 5 λεπτα εισαι στο κεντρο. Πολυ καλη τιμη του, και πολυ καλο πρωινο.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
marquis ευχαριστω πολυ οντως πολυ ωραιο ξενοδοχειο αλλα η τιμη λιγο ανεβασμενη δυστυχως, Metsa το Kummer το εχω στα υποψην το εχω δει και απο αλλους εδω μεσα, ηθελα να ρωτησω αν μεινω ασπουμε λιγο ποιο μακρια απο το κεντρο αν δεν βρω καποιο κεντρικο(στο αγιο Στεφανο κοντα)σε καλη τιμη ποια μερια ειναι καλυτερη απο πχ.απο το Naturhistorisches η απο κει που ειναι το savoyen; που να ειναι προσβασιμη με τα ποδια στο κεντρο
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Austria Trend Hotel Savoyen Vienna ειναι ενα απο τις επιλογες μου νομιζω καποιος εχει παει αποδω
Εγώ έχω μείνει εκεί. Το δωμάτιο ΤΕΛΕΙΟ! Τεράστιο, πεντακάθαρο, ωραία διακόσμηση, τίποτα αρνητικό δεν έχω να πω! Όμως είναι μακρυούτσικα από το κέντρο γι'αυτό δε στο πρότεινα εξ αρχής, αν θυμάμαι καλά κάναμε κανά 25λεπτο-30λεπτο για να φτάσουμε στον Αγ.Στέφανο. Θα ήταν καλύτερα να μείνετε πιο κεντρικά. Ενδεχομένως να βολεύει κ η συγκοινωνία, εμείς επειδή είμαστε του περπατήματος δεν το ψάξαμε. Πάντως σαν περιοχή είναι ασφαλής δεν υπάρχει θέμα ανησυχίας.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Εγώ έχω μείνει εκεί. Το δωμάτιο ΤΕΛΕΙΟ! Τεράστιο, πεντακάθαρο, ωραία διακόσμηση, τίποτα αρνητικό δεν έχω να πω! Όμως είναι μακρυούτσικα από το κέντρο γι'αυτό δε στο πρότεινα εξ αρχής, αν θυμάμαι καλά κάναμε κανά 25λεπτο-30λεπτο για να φτάσουμε στον Αγ.Στέφανο. Θα ήταν καλύτερα να μείνετε πιο κεντρικά. Ενδεχομένως να βολεύει κ η συγκοινωνία, εμείς επειδή είμαστε του περπατήματος δεν το ψάξαμε. Πάντως σαν περιοχή είναι ασφαλής δεν υπάρχει θέμα ανησυχίας.
ευχαριστω πολυ!!! ναι αποτι ειδα και εγω ειναι λιγο ποιο μακρια και με το κρυο που μαλλον θα εχει θα ειναι λιγο δυσκολα, ειμαστε και εμεις πολυ του περπατηματος, παραπολυυ θα ελεγα αλλα με το κρυο δεν ξερω τι θα γινει, το hotel am konzertaus (ελπιζω να το γραφω σωστα) φαινετε εξησου καλο νομιζω ειναι σε καλυτερο σημειο και μου το δινουνε 110 ευρω με πρωινο, εχει και καλα σχολια.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
παιδια καλησπερα κατεληξα σε καποια ξενοδοχεια σας τα διχνω και οποιος θελει ας μου πει τι γνωμη του και σε ποιο θα εμενε, η ας μου βαλει μια σειρα πρωταιρεοτητας. Επισης αν καποιος εχει μεινει σε καποιο απο αυτα θα ηταν χαρα μου να με βοηθησει.
1)https://www.google.gr/url?sa=t&rct=...sYHYBw&usg=AFQjCNE7OA6tAksLUA4mvDGZTqKj4_1uIw 110ευρω
2)https://www.google.gr/url?sa=t&rct=...ijgKAG&usg=AFQjCNEfmG16vcogiT67u-bfMnyV2BfM-g 110ευρω
3) https://www.google.gr/url?sa=t&rct=...ijgKAG&usg=AFQjCNEfmG16vcogiT67u-bfMnyV2BfM-g 105 χωρις πρωινο
4)http://www.booking.com/hotel/at/liv...38a3339559deb2ee45X1;highlight_room=106104708 (σε αυτο ακομα δεν ξερω τιμη)
 
Μηνύματα
115
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
πού;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Ιταλίας
Αγαπητή Dorita σου συστήνω να μείνεις στο Am Konzerthaus!
Είναι σε πολύ βολικό location, έχει εξαιρετικες κριτικές και αν δε κάνω λάθος, έχει προταθεί εδώ στο travelstories από τον Traveller τον οποίο προσωπικά εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια! Εμείς μέναμε στο Hilton Stadtpark που είναι εκεί κοντά και μας βόλεψαν πάρα πολύ τόσο το τραμ όσο και το μετρό! Εννοείται ότι και με τα πόδια πάς παντού.
τα άλλα 3 που μας γράφεις ( το 2 και το 3 είναι το ίδιο, δεν το προτείνω πολύ μακριά από το κέντρο) και το 4 φάινεται σε καλό σημείο αλλά προσωπικά δεν έχω καλή σχέση με τα διαμερίσματα οπότε και πάλι σου προτείνω το Konzerthaus!! Καλά να περάσεις!!!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Αγαπητή Dorita σου συστήνω να μείνεις στο Am Konzerthaus!
Είναι σε πολύ βολικό location, έχει εξαιρετικες κριτικές και αν δε κάνω λάθος, έχει προταθεί εδώ στο travelstories από τον Traveller τον οποίο προσωπικά εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια! Εμείς μέναμε στο Hilton Stadtpark που είναι εκεί κοντά και μας βόλεψαν πάρα πολύ τόσο το τραμ όσο και το μετρό! Εννοείται ότι και με τα πόδια πάς παντού.
τα άλλα 3 που μας γράφεις ( το 2 και το 3 είναι το ίδιο, δεν το προτείνω πολύ μακριά από το κέντρο) και το 4 φάινεται σε καλό σημείο αλλά προσωπικά δεν έχω καλή σχέση με τα διαμερίσματα οπότε και πάλι σου προτείνω το Konzerthaus!! Καλά να περάσεις!!!
ευχαριστω παρα παρα πολυ!!! κατα το μεγαλυτερο ποσοστο εκει κλεινω γιατι εχει θετικο την θεση του και καλα σχολια,απλα μου ειπαν 110ευρω με πρωινο το στανταρ δωματιο και ενω αλλαζω και ξαναλλαζω ημερομηνιες και μπηκα και σε αλλα σαιτ μονο ντελουξ και κατι αλλο μου εβγαινε (θελω να δω τα τετραγωνικα), το 4 μου αρεσει εξησου και εμενα απλα ακομα δεν εχω παρει τιμη.

το Hilton μου το εδινανα 130 λιγακι ποιο ακριβο γιαυτο το απεριψα
 
Last edited by a moderator:

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ευχαριστω παρα παρα πολυ!!! κατα το μεγαλυτερο ποσοστο εκει κλεινω γιατι εχει θετικο την θεση του και καλα σχολια,απλα μου ειπαν 110ευρω με πρωινο το στανταρ δωματιο και ενω αλλαζω και ξαναλλαζω ημερομηνιες και μπηκα και σε αλλα σαιτ μονο ντελουξ και κατι αλλο μου εβγαινε (θελω να δω τα τετραγωνικα), το 4 μου αρεσει εξησου και εμενα απλα ακομα δεν εχω παρει τιμη.
Απο που παιρνεις τιμες?
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Απο που παιρνεις τιμες?
απο ενα φιλικο πρακτορειο που συνεργαζομαι εδω και χρονια

dimitrak εσυ μου ειχες πει γιαυτο το ξενοδοχειο σωστα απο κατι φιλους
 
Last edited by a moderator:

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιζει κ μια προσφορα της accor hotels (μαμα του konzerthaus) που στα 2 βραδια δινει το ενα δωρο,σου βγαινει περιπου 300 ευρω χωρις πρωινο!!
http://www.accorhotels.com/gb/hotel...st-3287-1-ventes-privees-accorhotelscom.shtml
Κλεισε 2 βραδια αρχικα κ μετα αλλα 2..σου βγαινει 300 συνολο
Το mercure το δινει 55euro
 
Last edited:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
257
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
..παντου ειναι ονειρεμενα
Παιζει κ μια προσφορα της accor hotels (μαμα του konzerthaus) που στα 2 βραδια δινει το ενα δωρο,σου βγαινει περιπου 300 ευρω χωρις πρωινο!!!
ευχαριστω απλα εγω δεν ξερω αυτα να τα χειριζομαι πολυ καλα και δεν εχω καρτες κτλ. ετσι μιας και εχω συνεργατες καλους εξυπηρετουμε απο πρακτορειο
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ευχαριστω απλα εγω δεν ξερω αυτα να τα χειριζομαι πολυ καλα και δεν εχω καρτες κτλ. ετσι μιας και εχω συνεργατες καλους εξυπηρετουμε απο πρακτορειο
Μιλαμε για μεγαλη διαφορα παντως...287 τελικη βγαινει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom