Αυστρία Ουγγαρία Τσεχική Δημοκρατία Φωτο-ιστορία Βουδαπέστη - Βιέννη - Πράγα

mixail

New Member
Μηνύματα
1
Likes
2
Πρόκειται να επισκεφτώ την Πράγα αρχές του Δεκέμβρη. διαβάζω διάφορες ιστορίες από επισκέπτες για να πάρω πληροφορίες.... Η δική σου όμως φώτο_ιστορία ομολογώ είναι extra κατατοπίστικη και χαίρομαι πολύ που επέλεξα την πόλη αυτή γιατί από τ είδα είναι υπέροχη. να είσαι καλά φίλε και πάντα να περνάς καλά στα ταξίδια σου.
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγικά Φιορδ!
Πραγματικα υπεροχες φωτογραφιες!!!με ταξιδεψες!!!εχω επισκεφθει τη Βιεννη και τη Βουδαπεστη αλλα την Πραγα οχι..σιγουρα θα το κανω συντομα! :)
 

Dimi84

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γειά σε όλους !
Είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα την βοήθεια σας...
Θα παώ Βιέννη αυτα τα Χριστούγεννα μεταξύ 24-28 Δεκεμβρίου !
Επεοδή πολλά ακούγονται, θα ήθελα να μου πει κάποιος που έχι πάει και έχει προσωπική εμπειρεία εάν εκείνες τις ημέρες τα cafe, restaurants etc...θα είανι ανοιχτά.
Διότι έχω ακούσει οτι για τα Χριστούγεννα τα πάντα είανι κλειστά..οκ..μην μείνουμε και νηστικοί Χριστουγεννιάτικα βρε παιδια...
Ευχαρσιτώ εκ των προτέρων !
 

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Warwick, NY
Απίστευτες φώτο!!!!!
Συγχαρητήρια.
Και φοβερή εξιστόρηση.
Ίσως ό,τι καλύτερο έχω διαβάσει στα ελληνικά.

Τον Μάρτιο θα πάμε με τη γυναίκα μου ένα 10ήμερο προς τα εκεί.
Το σιγουράκι είναι 3 μέρες Πράγα και τώρα ψαχνόμαστε για το πώς θα πάει το πρόγραμμα.
Βοήθησες πάρα πολύ!!!
Ευχαριστούμε.
 
Last edited:

michalis87

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Έχω εντυπωσιαστεί με τις φωτογραφίες σου. Μπορείς να μου πεις πιο μοντέλο κάμερας έχεις? Πολύ καλή δουλεία!
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Έχω εντυπωσιαστεί με τις φωτογραφίες σου. Μπορείς να μου πεις πιο μοντέλο κάμερας έχεις? Πολύ καλή δουλεία!
Σε ευχαριστώ πολύ, έχω την Canon 5D Mark II και φακούς Canon 50mm f1.4 και 17-40mm f4.0L.
 

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Warwick, NY
Σε ευχαριστώ πολύ, έχω την Canon 5D Mark II και φακούς Canon 50mm f1.4 και 17-40mm f4.0L.
Έλεγα κι εγώ... Τι έχουν οι φώτο, τι έχουν οι φώτο;;;
Τώρα το βρήκα.
Δεν έχουν..... Nikon!!! :haha:
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Τελειες φωτογραφιες πραγματικα.....εχοντας παει και στις 3 πολεις συμφωνω μαζι σου στο οτι η Πραγα βρισκεται στη κορυφη[και που να τη δεις χιονισμενη]αλλα με τετοια φωτογραφικη θα επρεπε να πας μεχρι το Καρλοβυ βαρυ....θα παθαινες πλακα....για να παρεις μια ιδεα οριστε 2 φωτο....οχι βεβαια σαν τις δικες σου...
IMGP0268.JPG
IMGP0291.JPG
 

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.518
Ονειρεμένο Ταξίδι
Road trip B. Αμερική
Τελειες φωτογραφιες πραγματικα.....εχοντας παει και στις 3 πολεις συμφωνω μαζι σου στο οτι η Πραγα βρισκεται στη κορυφη[και που να τη δεις χιονισμενη]αλλα με τετοια φωτογραφικη θα επρεπε να πας μεχρι το Καρλοβυ βαρυ....θα παθαινες πλακα....για να παρεις μια ιδεα οριστε 2 φωτο....οχι βεβαια σαν τις δικες σου... View attachment 126996 View attachment 126997
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου, πραγματικά το Κάρλοβι Βάρι φαίνεται εκπληκτικό. Αν και οι περισσότερο προτείνουν το Cesky Krumlov σαν μονοήμερη... Αν τύχει να ξαναπάω Πράγα νομίζω θα τα επισκεφτώ και τα 2. Η πρώτη φωτό σου μου θύμισε πάρα πολύ Πήλιο πάντως :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.681
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom