Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

kaki83

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
καλησπερα!!!τα φωτα σας λιγο...εκλεισα πριν λιγο εισητηρια με ryan και εδωσα μονο ονοματεπωνυμο,ενψ θυμαμαι περισυ ειχα βαλει ολα τα στειχεια της ταυτοτητας...και ειμαι παλι μες το αγχος...ξερετε κατι????
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.713
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
θα στα ζητήσει όταν θα κάνεις τσεκ_ιν.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
+44 871 2460003
Αυτό είναι το τηλέφωνο για πληροφορίες αλλά δεν χτυπούσε καν όταν πήραμε.Γνωρίζει κανείς τι σημαίνει το +;

(Η φάση είναι ότι νομίζω ότι έχω δώσει ανάποδα τα στοιχεία της ταυτότητας σε 2 επιβάτες στο τσέκιν και δεν με αφήνει καν να δω τι έχω γράψει για να σιγουρευτώ)
 

isavella

Member
Μηνύματα
133
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία - Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝYC - ΠΕΡΟΥ
παιδιά μια αποριά.. θα κλείσω εισιτήριο αλλά δεν ειμαι σιγουρη για την ημερομηνια και για να μην παει στραφη και η βαλιτσα που ετσι και αλλιως θα βαλω εξτρα ..
η ερωτηση μου ειναι αν μετα, στο τσεκ ιν σε χρεωνει περισσοτερα παρά αν την δηλωσεις εξ αρχης
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Οταν κλείνεις εισιτήρια δεν κάνεις τσεκ ιν. Αυτό το κάνεις από 7 ημέρες μέχρι και λίγες ώρες(νομίζω 4) πριν την πτήση.Εκτός και αν θέλεις συγκεκριμένη θέση στο αεροπλάνο που την πληρώνεις οπότε σε αυτή την περίπτωση μπορείς να κάνεις και τσέκιν πιο μπροστά. Οπότε πρόσθεσε την βαλίτσα μετά στο τσεκιν αν τελικά πας.Η τιμή είναι η ίδια από ότι γνωρίζω.Αν πας στο αεροδρόμιο και τους πεις τελευταία στιγμή πως έχω και μια βαλίτσα εννοείται πως θα χρεωθείς πολύ ακριβότερα.
 

katrin14

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα!παιδια sos!!!συγνωμη αν εχει τεθει καπου αλλου αυτο το θεμα.δεν βρηκα κατι οποτε σας γραφω εδω.την παρασκευη πεταω με ryanair. τελευταια στιγμη αντιληφθηκα προβλημα στο ονομα.κ αυτο γιατι ενω ειχα κλεισει τα εισητηρια αλλαξα την ταυτοτητα μου κ απο despina που εγραφε στην πρωτη ταυτοτητα μου το εκαναν despoina. προσπαθησα να το αλλαξω στη σελιδα της ryanair και μου ζηταει 110 ευρω επιπλεον!τι μπορω να κανω?αν σας εχει συμβει κατι παρομοιο, παρακαλω βοηθηστε με.
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
τιποτε να μην κανεις...δεν θα εχεις κανενα προβλημα
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
Προκειται να ταξιδεψω απο αθηνα για ρωμη με Ryanair. Πόση ωρα πριν πρεπει να βρισκομαι στο αεροδρομιο?? Κανονικα ξερω οτι για πτηση εξωτερικου θελει ενα 2ωρο, αλλα ειναι απαραιτητο αυτο?? αν παω μια ωρα μιαμιση πριν θα εχω θεμα?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Προκειται να ταξιδεψω απο αθηνα για ρωμη με Ryanair. Πόση ωρα πριν πρεπει να βρισκομαι στο αεροδρομιο?? Κανονικα ξερω οτι για πτηση εξωτερικου θελει ενα 2ωρο, αλλα ειναι απαραιτητο αυτο?? αν παω μια ωρα μιαμιση πριν θα εχω θεμα?
Αλλάζει κάτι που θα πετάξεις με Ryanair σε σχέση με τις υπόλοιπες εταιρείες; Αυτό που κάνεις με τις άλλες θα κάνεις και τώρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.721
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom