Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
χαχαχαχαχααχα δάκρυσα από το γέλιο!! ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!! μόλις έλυσα το θέμα! επικοινώνισα μέσω chat με εναν υπάλληλο και το έλυσε! Επίσης σου στέλνουν μετά και τη συνομιλία που κάνατε . Όλα υπό έλεγχο!!!
πως το έλυσε? αλλαξε αριθμο ταυτότητας κ εβαλε τον αναγραφόμενο στη ταυτότητα ή σου ειπε οτι δεν βλεπουν τον αριθμο και άφησε αυτό που εγραψες?
 

artemis1234

Member
Μηνύματα
8
Likes
3
πως το έλυσε? αλλαξε αριθμο ταυτότητας κ εβαλε τον αναγραφόμενο στη ταυτότητα ή σου ειπε οτι δεν βλεπουν τον αριθμο και άφησε αυτό που εγραψες?
του έδωσα κάποια στοιχεία όπως mail αριθμό τηλεφώνου κ κάτι τέτοια και μου έκανε αλλαγή!!!
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
παιδια θελω να ρωτησω τι γινεται οταν εχεις κανει λαθος στο ονομα που εχεις δωσει για τα εισιτηρια..η αδερφη μου εγραψε λαθος το ονομα αλλα και το επωνυμο του δικου της γιατι εκλεισε εισιτηρια για Βρυξελλες χωρις να δει πως το γραφει η ταυτοτητα του, δηλαδη αντι για Georgios εγραψε George!! τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?? Για να το αλλαξει απο οτι βλεπω ζητανε ενα εξωφρενικο ποσο!!
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Η παίρνεις τηλ. να στο αλλάξουν αν μπορούν ή βγάζεις νέο εισιτήριο ή πληρώνεις αυτό το ποσό που λες.
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
παιδια πριν λιγο εκανα τσεκ ιν αλλα δεν μου ζητησε αριθμο ταυτοτητας οπως παλαιοτερα! μονο ιθαγενεια και ημερομηνια γεννησης (παλαιοτερα δεν ζηταγε ημερομηνια).,..
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Τελικά το γραμμα Φ δημιουργεί πρόβλημα στην έκδοση εισιτηρίου ?
δεν ξερω για εξωτερικο, αλλα στο εσωτερικο δεν μου δημιουργησαν καποιο προλημα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.639
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom