Ισπανία Κλείσιμο ταξιδιού για Βαλένθια πάνω στην τρέλα...

georgios_86

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Πριν λίγο έκλεισα ταξιδάκι μόνος μου για το εξωτερικό (συγκεκριμένα για βαλένθια και πέριξ..) για χρονικό διάστημα μιας βδομάδας!Όλο αυτό χωρίς να ξέρω τίποτα και κανέναν από εκεί,χωρίς να ξέρω την γλώσσα κτλ...Θα 'θελα απαντήσεις μόνο από εκείνους που το 'χουν ξανακάνει!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Πριν λίγο έκλεισα ταξιδάκι μόνος μου για το εξωτερικό (συγκεκριμένα για βαλένθια και πέριξ..) για χρονικό διάστημα μιας βδομάδας!Όλο αυτό χωρίς να ξέρω τίποτα και κανέναν από εκεί,χωρίς να ξέρω την γλώσσα κτλ...Θα 'θελα απαντήσεις μόνο από εκείνους που το 'χουν ξανακάνει!
Μια εβδομάδα είναι υπερβολή για Βαλένθια.Γράφεις για πέριξ.Έχεις κάτι στο μυαλό σου;
Με τι θα μετακινείσαι;
Μήπως να σκεφτόσουν την Μαδρίτη η την Βαρκελώνη για να συμπληρώσεις τις ημέρες σου;
2 ημέρες είναι αρκετές για Βαλένθια.
 
Last edited:

georgios_86

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Μια εβδομάδα είναι υπερβολή για Βαλένθια.Γράφεις για πέριξ.Έχεις κάτι στο μυαλό σου;
Με τι θα μετακινείσαι;
Μήπως να σκεφτόσουν την Μαδρίτη η την Βαρκελώνη για να συμπληρώσεις τις ημέρες σου;
2 ημέρες είναι αρκετές για Βαλένθια.
Ναι η αλήθεια είναι ότι θα χρειαστεί να πάω και κάπου αλλού.Μάλλον προς Βαρκελώνη.Ποιός είναι ο καλύτερος τρόπος όμως;Με τρένο,αεροπλάνο ή λεωφορείο;
 

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Γεναρη 2008 ειχα κανει ενα αναλογο ταξιδι.5 διανυκτερευσεις Βαρκελωνη και μετα με τρενο Βαλενθια αλλες 2 νυχτες.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632

georgios_86

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ευχαριστώ.Μάλλον θα κάνω το ίδιο με τον φίλο τον greco...Λεωφορείο πήγαινε-έλα και άγιος ο Θεός!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.938
Likes
40.786
Επειδή σχεδιάζω κι εγώ παρόμοια μετακίνηση, θέλει πολλές ώρες το λεωφορείο, ενώ βρίσκεις ελκυστικές τιμές με το τρένο αν κλείσεις νωρίς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.780
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom