Λουτρά Πόζαρ

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
καλησπερα σε ολους! θα επισκεφθουμε τα λουτρα κοντα στην πρωτοχρονια...
που θα μπορουσα να βρω προσφατες πληροφοριες για την λειτουργια τους( ωρες,τιμες,διαθεσιμοτητα κλπ) και καποιο τηλεφωνο για να επικοινωνησω?
σας ευχαριστω!!!
Οι κλειστές νέες πισίνες στις οποίες χωράνε 4 άτομα όπως και η ανοικτή μικρή πισίνα με τους 3 καταρράκτες είναι ανοικτές όλο το 24ωρο. Στις κλειστές η τιμή είναι 15 ευρώ για 2 άτομα το μισάωρο και νομίζω 25 για τα 4 ατομα στην δε ανοικτή μικρή με τους καταρράκτες η τιμή είναι 2 ευρώ το άτομο και κάθεσαι όση ώρα θες (νομίζω το εισιτήριο ισχύει απο 8 το πρωί έως 10 το βράδυ -τις υπόλοιπες ώρες είναι free) Η μεγάλη πισίνα έχει εισιτήριο 3 ευρώ το άτομο αλλά δεν γνωρίζω αν είναι σε 24ωρη βάση. Ομως χειμωνιάτικα σίγουρα θα ξεπαγιάσεις στις ανοικτές πισίνες γι΄αυτό και οι περισσότεροι προτιμούν τις κλειστές τις οποίες κλείνεις ραντεβού νωρίτερα και ειδικά μέρες γιορτών γίνεται της τρελλής... 23840 91300 το τηλ για περισσότερες πληροφορίες και LoutraPozar.net
 

johni41

Member
Μηνύματα
47
Likes
2
Οι κλειστές νέες πισίνες στις οποίες χωράνε 4 άτομα όπως και η ανοικτή μικρή πισίνα με τους 3 καταρράκτες είναι ανοικτές όλο το 24ωρο. Στις κλειστές η τιμή είναι 15 ευρώ για 2 άτομα το μισάωρο και νομίζω 25 για τα 4 ατομα στην δε ανοικτή μικρή με τους καταρράκτες η τιμή είναι 2 ευρώ το άτομο και κάθεσαι όση ώρα θες (νομίζω το εισιτήριο ισχύει απο 8 το πρωί έως 10 το βράδυ -τις υπόλοιπες ώρες είναι free) Η μεγάλη πισίνα έχει εισιτήριο 3 ευρώ το άτομο αλλά δεν γνωρίζω αν είναι σε 24ωρη βάση. Ομως χειμωνιάτικα σίγουρα θα ξεπαγιάσεις στις ανοικτές πισίνες γι΄αυτό και οι περισσότεροι προτιμούν τις κλειστές τις οποίες κλείνεις ραντεβού νωρίτερα και ειδικά μέρες γιορτών γίνεται της τρελλής... 23840 91300 το τηλ για περισσότερες πληροφορίες και LoutraPozar.net
Σε ευχαριστώ πολύ! Κατατοπιστικοτατος !
 

yaros

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Γνωριζει κανείς για το Λυδία hotel. Διαβάζω καλες κριτικές αλλά επειδή την πατησα μια φορά ρωταω αν έχει καποιος γνώμη. Ευχαριστώ.
 

mariospapalaz

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Πήγαμε στα λουτρά σήμερα λόγω 25ης.πηγινουνε όσο πιο συχνα μπορούμε γιατί η περιοχή είναι ενα θαύμα!!!!φαγαμε κλασικά στον τσολιά γιατί καλυτερο φαγητο,ποιοτικό και άψογο σε εξυπηρέτηση δεν πρόκειται να βρεις πουθενά!!!!ε σήμερα είχε κ την τιμητικη του ένεκα του ονόματος!!!κάναμε κ μπάνιο στα λουτρά με τύχη φυσικά γτ κάποιος αυρωσε κ χωθηκαμε εμείς στη θέση του!!!ανυπέρβλητη εμπειρία!για μας μια βόλτα στα λουτρά...φαγητο στο ασύγκριτο τσολιά και μπάνιο στα απολαυστικα χαμάμ είναι η απόλυτη ξεκούραση,έστω κ για μια μέρα!!
 

Maria Mavr

Member
Μηνύματα
87
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
παιδια καλησπερα.. θελω να παω στα ποζαρ αλλα αυτο τον καιρο δεν εχω μεταφορικο. ξερετε αν υπαρχει κανενα λεωφορειο που θα με παει ως εκει?
07:00 & 14:00 (έκτός Πέμπτη – 12:00)
ΑΡΙΔΑΙΑ – ΛΟΥΤΡΑΚΙ / ΛΟΥΤΡΑ
http://www.ktelpellas.gr/dromologia/topika-aridaia/
Καλά να περάσεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.733
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom