Ισπανία Περιοχες για επιλογη ξενοδοχειου στη Barcelona

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Το ξενοδοχειο andante ειναι σχετικα κοντα στο αγαλμα του Κολομβου.Η περιοχη ειναι καλη ή προβληματικη?Επισης ποια ειναι η γνωμη σοου αν γνωριζεις για το condado που ειναι στη Avinguda Diagonal?
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Στο Andante έμεινα τον Οκτώβριο για 3 μέρες, πάρα πολύ καλό αξίζει τα λεφτά του , και είναι σε καταπληκτική τοποθεσία. 3 λεπτά από το άγαλμα του Κολόμβου, 5 λεπτά από την θάλασσα δηλαδή, ενώ επίσης είναι 5 λεπτά από την Ramblas. Ήσυχο, υπέροχη θέα της πόλης από την ταράτσα που έχει και πισίνα, και το μετρό 3 λεπτά επίσης με τα πόδια. Αν ξαναπάω Βαρκελώνη, θα μείνω πάλι εκεί. Στο ξενοδοχείο μπαίνεις κυριολεκτικά με κάρτα-κλειδί, όπως και στο ασανσέρ και στο δωμάτιο! Πολύ μπροστά! - Η περιοχή είναι καλή και ήσυχη δεν μας προβλημάτισε καθόλου ούτε στις 12 η ώρα το βράδυ με τα πόδια.
 

Attachments

teoper

Member
Μηνύματα
88
Likes
135
Στο Andante έμεινα τον Οκτώβριο για 3 μέρες, πάρα πολύ καλό αξίζει τα λεφτά του , και είναι σε καταπληκτική τοποθεσία. 3 λεπτά από το άγαλμα του Κολόμβου, 5 λεπτά από την θάλασσα δηλαδή, ενώ επίσης είναι 5 λεπτά από την Ramblas. Ήσυχο, υπέροχη θέα της πόλης από την ταράτσα που έχει και πισίνα, και το μετρό 3 λεπτά επίσης με τα πόδια. Αν ξαναπάω Βαρκελώνη, θα μείνω πάλι εκεί. Στο ξενοδοχείο μπαίνεις κυριολεκτικά με κάρτα-κλειδί, όπως και στο ασανσέρ και στο δωμάτιο! Πολύ μπροστά! - Η περιοχή είναι καλή και ήσυχη δεν μας προβλημάτισε καθόλου ούτε στις 12 η ώρα το βράδυ με τα πόδια.
Το βρισκω στα 375 για 4 βραδυα με πρωινο τελη Ιουλιου Ειναι καλα ή να περιμενω για τιποτα αλλο μετα τις γιορτες
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Γνώμη μου είναι να το κλείσεις...εγώ το έκλεισα τον Μάιο '14 για τον Οκτώβριο '14 και κοιτούσα τι τιμές όλο το καλοκαίρι και δεν είχαν πέσει καθόλου. Πλήρωσα για 3 βράδια 300 ευρώ, νομίζω σε συμφέρει να το κλείσεις τώρα για 4 βράδια η τιμή είναι εντάξει. ΑΝ πέσει θα πέσει 10-20 ευρώ, οπότε καλύτερα κλείστο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.676

themisan

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Θελω να μου πεις την γνώμη σου για ενα ξενοδοχείο διπλα σε μετρό και σε ησυχη περιοχή και να είναι οικονομικό. Θα μεινουμε για 7 μερες με την κοπελα μου.
Επισης , απο τα δυο ξενοδοχειο ποιο θα προτιμουσες περα απο την αποσταση ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom