Το νέο βίντεο του ΕΟΤ

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλημέρα από Αθήνα! Ή μήπως να πω καλησπέρα;
Φαίνεται πως αργησαν τα νέα να φτάσουν εκεί κάτω, γιατί εμείς τους έχουμε κράξει εδώ και μέρες τους κυβερνώντες μας.:D
Λόγω κλειδώματος του τόπικ που αναφέρεται στα καλά, τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν στη χώρα μας, βάζω εδώ την παρακάτω είδηση:
http://tvxs.gr/news/ellada/plana-apo-toys-olympiakoys-ton-nazi-se-diafimistiko-toy-eot

Έλεος! Πόσο πιο κάτω θα φτάσουν; Και αναρωτιέται κανείς: Πρόκειται για προχειροδουλειά ή θέλει η πουτ@να να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει; :rolleyes-80:
Και υπάρχει και συνέχεια, εντελώς για γέλια:
http://www.lifo.gr/now/greece/55203
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Είπα μπας και τέτοια υπέρλαμπρα αστέρια που έχουμε αξίζουν ξεχωριστό τόπικ :D

(στην πραγματικότητα δεν είχα δει τα άλλα μηνύματα :bleh: )
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στο επόμενο βίντεο θα δείχνουμε και το Μάτσου Πίτσου. Είναι προφανές άλλωστε ότι κοιτώντας κανείς τον ουρανό από το Μάτσου Πίτσου σκέφτεται τον Αριστοτέλη, το super paradise beach και το σουβλάκι. Εντελώς γελοία επεξήγηση από την κυρα-Όλγα.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μισό. Η Όλγα έδωσε εξηγήσεις σε πισίνα με μπικίνι, ή από το γραφείο της με ταγέρ? Για να ξέρω αν θα της δώσω κανά point.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Εγώ προτείνω πάντως τα διαφημιστικά spots να τα αναλάβει αποκλειστικά το Bollywood. Και μουσική και έρωτας με φόντο το Αιγαίο. Σίγουρη επιτυχία.
Tουλάχιστον θα σπεύσουν σωρηδόν Ινδοί τουρίστες αν βλέπουν τους εγχώριους κινηματογραφικούς τους αστέρες να περνούν υπέροχα στα ελληνικά νησιά

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom