Αυστρία Γερμανία Ν. Βαυαρία - Τυρόλο: Κουφalles in Ordnung

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.935
Σε κανω εικονα ευκολα: εσυ στο μακρυνο μελλον με αλλες 60-65αρες με το πουλμαν οργανωμενη εκδρομη με το ΚΑΠΗ της περιοχης να αλαλαζετε εξω απο ναους και εκκλησιες κανοντας προσκηνυματικο τουρισμο. Εσυ βεβαια θα εισαι αρχηγοπουλο με τοση εμπειρια!! :p :p
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Σε κανω εικονα ευκολα: εσυ στο μακρυνο μελλον με αλλες 60-65αρες με το πουλμαν οργανωμενη εκδρομη με το ΚΑΠΗ της περιοχης να αλαλαζετε εξω απο ναους και εκκλησιες κανοντας προσκηνυματικο τουρισμο. Εσυ βεβαια θα εισαι αρχηγοπουλο με τοση εμπειρια!! :p :p
Παρέα θα προσκυνάμε αλαλάζοντας, χρυσή μου! Εσύ πού νομίζεις οτι θα βρίσκεσαι;:D
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Γι αυτο να ερθεις στο ασραμ... Ωωωωμ!!!
Καλύτερα φόρεσέ μου από τώρα την άσπρη ρόμπα με τα μανίκια που δένουν πίσω.:D
Ασε που μόλις θυμήθηκα πως αυτοί εκεί δεν τρων φιλέτο. Κι εγώ το θέλω πάντα σενιάν. Δεν ταιριάζουμε παιδί μου, μην επιμένεις!:p
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Μαντάμ δεν αφήνετε τη γαστρονομία να συνεχίσετε την ιστορία σας; Ή μήπως εκτιμήσατε τόσο πολύ την τυρολοβαυαρέζικη κουζίνα, που επιδίδεστε μανιωδώς στην παρασκευή και κατανάλωση αυτού του μεθυστικού ξεράσματος που ακούει στο όνομα Glühwein και δεν είστε σε θέση να χειριστείτε το πληκτρολόγιο; :p
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Μαντάμ δεν αφήνετε τη γαστρονομία να συνεχίσετε την ιστορία σας; Ή μήπως εκτιμήσατε τόσο πολύ την τυρολοβαυαρέζικη κουζίνα, που επιδίδεστε μανιωδώς στην παρασκευή και κατανάλωση αυτού του μεθυστικού ξεράσματος που ακούει στο όνομα Glühwein και δεν είστε σε θέση να χειριστείτε το πληκτρολόγιο; :p
Πού είσαι βρε ψυχή; Σε χάσαμε!
Όντως επιδίδομαι σε γαστριμαργικές απολαύσεις αλλά όχι της γερμανικής κουζίνας. Μόλις σιρόπιασα την πορτοκαλόπιτα που ξεφούρνισα και η οποία είχε κατακτήσει την σκέψη μου από μέρες. (Μα κάμερα μου 'χεις βάλει; :p)
Η ιστορία μου έχει μπει στην τελική ευθεία (μόνο το Μόναχο απέμεινε) γι' αυτό δεν κάνω και πολύ κέφι να συνεχίσω, όμως θα επανέλθω σύντομα. It's a promise!
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
H συνταγή για την πορτοκαλόπιτα παρακαλώ αφού δοκιμαστεί να μπει στο off topic η κάπου στις έθνικ κουζίνες ή να σταλεί σε πμ τέλος πάντων γιατί γιορτές έρχονται και κάποιος πρέπει να εμπνεύσει γαστριμαργικά κι εμάς τις αποτυχημένες νοικοκυρές και μαγείρισσες :D. Όσο για το Μόναχο, ανυπομονώ να το δω και μέσα από τα δικά σας μάτια, γιατί κάτι μου λέει ότι θα διασκεδάσω την περιγραφή αφάνταστα.:)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

nickzark

Member
Μηνύματα
85
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Οπουδηποτε εξωτερικο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
υπεροχες και μαγευτικες φωτο.καταπληκτικες.ολα τα λεφτα ο terminatir που ειδα σε μια φωτο ομως.χαχαχαχαχα.καλα πλακα κανω.απλα μου εκανε εντυπωση.τοσα ειδα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.713
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom