Καλώς ήρθατε.

dimitroula-255

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Να βοηθησουμε βεβαια...για ταξιδι ειναι ???? Ξεκινα απο το πως αποφασισες να πας στο συγκεκριμενο μερος ας πουμε .......
 

elviskos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Μέμφις - Τενεσί - ΗΠΑ
Να βοηθησουμε βεβαια...για ταξιδι ειναι ???? Ξεκινα απο το πως αποφασισες να πας στο συγκεκριμενο μερος ας πουμε .......
Εννοώ θέλω να ξεκινήσω ένα νεο Post για κάτι που θέλω και δε βρίσκω πως
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εννοώ θέλω να ξεκινήσω ένα νεο Post για κάτι που θέλω και δε βρίσκω πως
Πας στην ανάλογη ενότητα που εντάσσεται το θέμα που θέλεις να ανοίξεις και εκεί υπάρχει το κουμπάκι Νέο Θέμα (πάνω δεξιά στη σελίδα αλλά και κάτω χαμηλά).;)
 

ChrisLam

New Member
Μηνύματα
3
Likes
13
Στο παρών topic θα μπορούν τα νέα μέλη να λένε ένα γεια στην παρέα μας και τα παλαιότερα να τους καλωσορίζουν.

Φυσικά είστε ευπρόσδεκτοι όλοι να ανοίξετε δικά σας τόπικ και να μας γράψετε δυο λόγια για τον εαυτό σας και τη σχέση που έχετε με τα ταξίδια. :)
Ταξιδεύω απο το 1981 και έχω επισκεφθεί δεκάδες χώρες και περιοχές, κυρίως σε ορειβατικά - εξερευνητικά ταξίδια. Για παράδειγμα Νεπάλ, Μουτάν, Λαντάκ, Ινδία, Θιβέτ, Τανζανία, Αλγερία, Περού, αρκετή Ευρώπη, κλπ. Είναι κάτι που με γεμίζει ως τρόπος ζωής, και ιδιαίτερα ασχολούμε με την φωτογράφιση στην κάθε χώρα που πηγαίνω. Στα επόμενα πλάνα μου είναι να ταξιδέψω Τουρκία, Ιράν, Κίνα, Νέα Ζηλανδία... και όχι μόνο
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Χμμμμ, θα πρέπει να βρω πως δουλεύει το site, πως βάζω πληροφορίες, φωτό κλπ. Δεν είμαι και πολύ καλός με την τεχνολογία, θα μου πάρει λίγο χρόνο φοβάμαι

μην αγχώνεσε, έχουμε υπομονή.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.110
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Χμμμμ, θα πρέπει να βρω πως δουλεύει το site, πως βάζω πληροφορίες, φωτό κλπ. Δεν είμαι και πολύ καλός με την τεχνολογία, θα μου πάρει λίγο χρόνο φοβάμαι
Αν θες στις ανεβαζω εγω... Χρεωση 2€ η μια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.805
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom