Ryanair Τηλέφωνο Ryanair

pavlod95

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σορρυ δεν ειχα τετοιες προθεσεις, αλλα πρεπει να γινει η αλλαγη
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Παιδιά ξέρει κανείς σε περίπτωση απεργίας των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας την Πέμπτη τι γίνεται με εμας τους κακομοιρηδες που εχουμε πληρωσει ξενοδοχεια,αμαξια και αεροπορικα?? Εχω κλεισει με ryanair και επειδη δεν μπορω να βγαλω ακρη ρωταω την βοηθεια σας!!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Δυστυχώς η αεροπορική εταιρεία θα σε βάλει στην επόμενη διαθέσιμη πτήση (αν δεν πραγματοποιηθεί λόγω απεργίας η δική σου) και αν το ξενοδοχείο/ αυτοκίνητο είναι χωρίς δωρεάν ακύρωση δεν μπορείς να διεκδικήσεις χρήματα πίσω.
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Για δοκίμασε στα τηλ. της skyserv που αναλαμβάνουν το handling μήπως βγάλεις άκρη. http://www.skyserv.aero/contacts.html
Έβγαλα ,που να μην έβγαζα!! :( Με ενημέρωσαν ότι καμιά πτηση δεν θα γίνει σήμερα!! Η πτήση μου μεταφέρεται αύριο ευτυχώς (μέσα σ ολα τα αρνητικα ας κοιτάξω και κάτι θετικό) στις 12.15 το μεσημέρι και όχι στις 20.05 το βράδυ!
Βέβαια οι άνθρωποι δεν φταίνει,μου έδωσαν την επιλογή να κάνω αίτηση για refund ή για πτήση άλλης μέρας,αλλά άμα έχεις κλείσει ξενοδοχεία και αμάξια δεν έχει νόημα!! Οπότε το πρόγραμμα πάει στράφι και πάω χαλαρός με τελείως free προγραμμα!! Να χαιρόμαστε τη χώρα μας,που ταλαιπωρεί τους πολίτες!!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Να χαιρόμαστε τη χώρα μας,που ταλαιπωρεί τους πολίτες!!
Είναι σπαστικό να ανατρέπεται το πρόγραμμα του ταξιδιού αλλά απεργίες γίνονται σ' όλο τον κόσμο. Ευτυχώς που δεν μας έχουν απαγορεύσει ακόμα αυτό το δικαίωμα...
 

trav6

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπερα παιδια!
ακυρωθηκε η πτηση μου και ζητησα refund απο την ryanair, αλλα μου εκλεψαν την καρτα που θα μου εβαζαν την αποζημειωση( φυσικα την εχω ακυρωσει και δε λειτουργει). Δε βγαζω ακρη απο το site τους και στα mail τους δεν απαντανε. Εχετε να προτεινατε καποιο τηλεφωνο, στα αγγλικα πιστευω θα δυσκολευτω να συνενοηθω τηλεφωνικως. Η ο,τι μπορειτε να προτεινετε...
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
+ 44 871 246 0002 – αγγλόφωνοι επιβάτες. Οι κλήσεις στοιχίζουν 0,10 £ ανά λεπτό, συν διεθνείς χρεώσεις κλήσης και επιπλέον τέλη δικτύου.
Οι τηλεφωνικές γραμμές λειτουργούν Δευ - Παρ, 09:00 - 20:00 ΩΚΕ, Σαβ 10:00 – 19:00 ΩΚΕ και Κυρ 11:00 – 19:00 ΩΚΕ.
Αναγκαστικά θα μιλήσεις αγγλικά..
 

trav6

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
+ 44 871 246 0002 – αγγλόφωνοι επιβάτες. Οι κλήσεις στοιχίζουν 0,10 £ ανά λεπτό, συν διεθνείς χρεώσεις κλήσης και επιπλέον τέλη δικτύου.
Οι τηλεφωνικές γραμμές λειτουργούν Δευ - Παρ, 09:00 - 20:00 ΩΚΕ, Σαβ 10:00 – 19:00 ΩΚΕ και Κυρ 11:00 – 19:00 ΩΚΕ.
Αναγκαστικά θα μιλήσεις αγγλικά..
σ'ευχαριστω! Αν και νομιζω οτι θα το αφησω ως εσχατη λυση.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αν έχεις πρόβλημα με τη γλώσσα βάλε κάποιον γνωστό/ή να πάρει και να τους εξηγήσει..Όσο νωρίτερα τόσο καλύτερα.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά
Καλησπερα παιδια!
ακυρωθηκε η πτηση μου και ζητησα refund απο την ryanair, αλλα μου εκλεψαν την καρτα που θα μου εβαζαν την αποζημειωση( φυσικα την εχω ακυρωσει και δε λειτουργει). Δε βγαζω ακρη απο το site τους και στα mail τους δεν απαντανε. Εχετε να προτεινατε καποιο τηλεφωνο, στα αγγλικα πιστευω θα δυσκολευτω να συνενοηθω τηλεφωνικως. Η ο,τι μπορειτε να προτεινετε...
βρες καποιον να μιλαει αγγλικα...και να τους παρεις τηλ....επισης στο μαιιλ που σου εστειλαν σου εχουν δωσει κωδικο και οδηγίες για να παρεις χρόνο ομηλιας δωρεαν

Ρωτα και στη τραπεζα σου τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις
 
Last edited by a moderator:

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.589
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom