Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Varg83

Member
Μηνύματα
133
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλια-Νεα Ζηλανδια
Για αυτο το θεμα μιλησα μαζι τους σημερα. Ειπαν πως θα το τακτοποιησουν σε καμια βδομαδα.
 

babbism

Member
Μηνύματα
51
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
οπου τυχει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντού...
Μπορώ να ρωτήσω κάτι; Εαν κάποιος έχει κάρτα Aegean και Lufthansa, μπορεί στο ίδιο ταξίδι να πάρει μίλια και στις δυο κάρτες; δεκτές απαντήσεις! ευχαριστω
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Μπορώ να ρωτήσω κάτι; Εαν κάποιος έχει κάρτα Aegean και Lufthansa, μπορεί στο ίδιο ταξίδι να πάρει μίλια και στις δυο κάρτες; δεκτές απαντήσεις! ευχαριστω
Αν πας με Aegean και γυρίσεις με Lufthansa η το αντίστροφο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Μεγαλο παρτι με τα happy miles εισιτηρια για τα silver η gold μελη για το επομενο 3μηνο σε αρκετους προορισμους. Ενδεικτικα 5600 μιλια μονο για μια διαδρομη Αθηνα Κων/πολη.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
παιδια μια ερωτηση: εχω κανει λογαριασμο Together στο miles and bonus.Τα συνολικα μιλα μου που φαινονται πλεον?
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Μεγαλο παρτι με τα happy miles εισιτηρια για τα silver η gold μελη για το επομενο 3μηνο σε αρκετους προορισμους. Ενδεικτικα 5600 μιλια μονο για μια διαδρομη Αθηνα Κων/πολη.
Καλό! Που μπορούμε να δούμε τα happy miles;
παιδια μια ερωτηση: εχω κανει λογαριασμο Together στο miles and bonus.Τα συνολικα μιλα μου που φαινονται πλεον?
Δες στα email σου. Θα σου έχει στείλει νεο αριθμό και κωδικό για το together. Θα συνδεθείς και θα φαίνονται εκεί όλα τα μίλια.

Σήμερα μου ήρθε email και για ενοποίηση με το Travelair και την έκανα κανονικά..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Απλά πατάς εξαργύρωση σε πτήση δοκιμάζοντας προορισμους για Δεκέμβρη, Γενάρη, Φλεβάρη. Είδα μειωμένα για αρκετους προορισμούς.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Είδε κανένας πως μπορούμε να προσθέσουμε προηγούμενες πτήσεις; Το έφτιαξαν αυτό ή ακομα;
 

pkasta

Member
Μηνύματα
34
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Σήμερα έριξα μια ματιά για εξαργύρωση. Για τα κοντινά είναι πιο οικονομικά π.χ. Έχει για το σκ 13 με 14/12 Κωνςταντινουπολη προσφορά δυο άτομα πανε έλα 22400 μίλια και 120 ευρώ........
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Εδω και 4 μερες τα bonus έχουν αφαιρεθει απο την Aegean Bonus Visa και περιμενω να εμφανιστουν ως μίλια εξαργύρωσης στον λογαριασμό Together, αλλά μάταια. Η Aegean σε τηλεφωνική επικοινωνία συνέστησε υπομονή, αλλά ήδη εξαντλήθηκε περιμένοντας μισή ώρα για να μιλήσω με υπάλληλο του τμήματος εξυπηρετησης πελατών. Τώρα είμαι και χωρίς μίλια και χωρίς bonus....
Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.707
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom