Εισιτήρια ΟΣΕ (προς πώληση)

ΠάνοςΤ

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Να ρωτήσω(καλόπιστα) τα παραπάνω μέλη με το ένα μήνυμα,ποιός σας είπε ότι εδώ αγοράζουμε όλα τα εισιτήρια του ΟΣΕ;Και αν έχουν επιτυχία οι πωλήσεις σας;Απάντηση μάλλον δεν θα πάρω καθώς δεν ξαναποστάρουν...
Κανείς! ψάχνοντας βρήκα αυτό το forum και θεώρησα ότι επιτρέπεται.
Εάν όχι μπορούν να μας ενημερώσουν για να σταματήσουμε.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τελικά βρήκες αγοραστή??
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Κανείς! ψάχνοντας βρήκα αυτό το forum και θεώρησα ότι επιτρέπεται.
Εάν όχι μπορούν να μας ενημερώσουν για να σταματήσουμε.
Δεν είπα ότι δεν επιτρέπεται ούτε είναι δουλειά μου τι επιτρέπεται και τι όχι.Απλά είδα ότι μπαίνετε για μια φορά μόνον για τα εισιτήρια και το σχολίασα ρωτώντας αν τελικά βρίσκετε να τα δώσετε και αναρωτιέμαι γιατί δεν συμμετέχετε μετά στο φόρουμ.Τουλάχιστον εσύ ξαναμπήκες και είδες την απάντηση μου.
 

GiorgosT...

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα,
έχω κλείσει εισητήριο με το τρένο Αθήνα-Θεσσαλονίκη 9 ευρώ για την Τρίτη 7/7 αλλά επειδή με πρόλαβαν οι εξελίξεις δεν μπορώ να ταξιδέψω.Ενδιαφέρεται κάποιος να το αγοράσει?

ωρα αναχωρησης 12:18
 
Last edited by a moderator:

Souzi88

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα! Πωλείται εισιτήριο των 19 ευρώ Θεσσαλονίκη - Αθήνα την Δευτέρα 19/10 στις 10:04. Το όνομα κατόχου είναι γυναικείο.. Ευχαριστώ!
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Για όποιον ενδιαφέρεται έχω δύο εισιτήρια των 9€ για το Σάββατο 24/10 με των 07:18 (Αθήνα - Θεσσαλονίκη).

Η πληρωμή μπορεί να γίνει με κατάθεση, ή αγορά paysafe/ κάρτας κινητής, για αποφυγή χασιμου χρονου
 

strgaza

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
και εγώ γκούγκλαρα "πωληση εισητηριου οσε" και εβγαλε αυτη την σελίδα. Δεν ξέρω αν θα πιάσει αλλά είπα να δοκιμάσω. Πωλούνται λοιπόν εισητήρια του ΟΣΕ για Αθήνα Θεσσαλονίκη, τιμή 9 εύρώ (μπορείτε να κατεβείτε σε όποια στάση θέλετε ενδιάμεσα) στις 17/06 και ώρα 18.18 και ένα δεύτερο απο Θεσσαλονίκη Αθήνα στισ 21/06 και ώρα 15.04. κατα προτίμιση και τα δύο μαζί αλλά και ξεχωριστά. Στείλτε μου προσωπικο μήνυμα να συνενοηθούμε. Ευχαριστώ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.988
Λογω απεργίας και τις 2 ημέρες, δεν αφήνεις καλύτερα να σου επιστρέψει τα λεφτά ο ΟΣΕ; Τα δρομολόγια δεν θα πραγματοποιηθούν.
 

Izabelle

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά γνωρίζει κανείς πως ακριβώς ακυρώνεται ένα ηλεκτρονικό εισιτήριο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.285
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom