Κρασιά του Κόσμου

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Νεράκι πίνετε καθόλου;

Επίσης, like σε λευκό δεν σου ξανακάνω εκτός κι αν είναι στο background η γελαστή κυρία. Να μην σου πω ότι πρέπει να την βάζεις παντού.
Και όχι photoshopιες...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.670
σσσσςςςς είναι η πεθερά μου.
Νεράκι πίνετε καθόλου;
Σκουριάζει το στομάχι

Λοιπόν, επειδή είμαι ελέφαντας (σε χωρητικότητα μνήμης),
Παίζει συνεργασία ή έτυχε;
Από μνήμη πας καλά,αν αλλάξεις και τον επεξεργαστή είσαι σούπερ. :haha:
 
Last edited by a moderator:

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba


Έστω και καθυστερημένα (νόμιζα οτι είχα δώσει αναφορά αλλά μεγαλώνω και ξεχνάω...:D).
Προσωπικά το επέλεξα από την ετικέτα, αλλά ήταν από τα πιο ενδιαφέροντα κρασιά που έχω πιεί το τελευταίο διάστημα! Πολύ ιδιαίτερο κρασί με αρώματα, φρούτων και μπαχαρικών και πλούσια γεύση συνόδευσε μοσχάρι με πόρτο και πορτοκάλι, ο ειδικός προτείνει να ανοιχτεί τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα αλλά ο αλκοολισμός με έριξε λίγο έξω από το χρονοδιάγραμμα...:haha:



Kι ένα merlot από το Σκούρα που άφησε πολύ καλές εντυπώσεις ειδικά σε σχέση με την τιμή του μακάρι να μπορούσα να πω το ίδιο και για το οικονομικό του ''Άκρες'' ερυθρός που ήταν σκέτη απογοήτευση, βέβαια ανοίχτηκε και μετά το Μέγα Οίνο του Σκούρα αλλά και πάλι ΔΕΝ...βασικά δεν το ήπια καν και για όποιον ξέρει τι νεροχύτης είμαι αυτό σημαίνει πολλά!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το ότι είσαι νεροχύτης φαίνεται από το γεγονός ότι ανοίγεις Άκρες μετά από Μέγα Οίνο.Τυπική Nedelja.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Και η ανάλογη γυμναστική βεβαίως βεβαίως για να καίμε τα μελομακάρονα και τους κουραμπιέδες...:bleh:



@maltakias το περίμενα το σχόλιο για αυτό με έδωσα πρώτη...:haha:
ε πόσα μπουκάλια Μέγα Οίνο να είχα με επίδομα ΟΑΕΔ; δε βγαίνω μάνα μου....
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
@maltakias το περίμενα το σχόλιο για αυτό με έδωσα πρώτη...:haha:
ε πόσα μπουκάλια Μέγα Οίνο να είχα με επίδομα ΟΑΕΔ; δε βγαίνω μάνα μου....
Δεν έχει να κάνει με το πόσα έχεις,αλλά με τη σειρά που τα πίνεις.
Πάντα αυτό κάνεις.Τα πίνεις με σωστή σειρά και μετά θες λίγο ακόμα οπότε ανοίγεις ότι έχεις διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή.Μόνο που από εξαίρεση το έχεις κάνει κανόνα,οπότε αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να πίνεις ότι έχεις σπίτι σου και για τέλος να αφήνεις το καλό.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.673
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom