Ουγγαρία Βοήθεια για Βουδαπέστη!

giannisLR7

Member
Μηνύματα
46
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ Vs ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλησπέρα στο forum ... oι μέρες φτάσανε (Τρίτη πρωί πετάω) και ακόμη ξενοδοχείο δεν έχουμε διαλέξει .. Είχαμε θέσει ως ταβάνι τα 200 ευρώ για 4 βράδια καθώς αποφασίσαμε αυτή τη φορά το ταξιδάκι μας να μας βγεί σχετικά οικονομικό.
Λοιπόν έχω 3 ξενοδοχεία και θα ήθελα τη βοήθεια σας αν έχετε μείνει σε κάποιο από τα παρακάτω .... Τα παραθέτω με τη σειρά που έχουνε στο μυαλό μου για να επιλέξω ...
1. The Three Corners Hotel Art Superior (175E)
2. Ibis Budapest Heroes Square
https://www.booking.com/hotel/hu/liget.el.html?sid=1a5638ab54444335b3d8d8ab4bc57221;dcid=2 (198E)
3. City Hotel Pilvax
https://www.booking.com/hotel/hu/city-pilvax.el.html?sid=1a5638ab54444335b3d8d8ab4bc57221;dcid=2 (176E)

Όπως αναφέρω και σε παραπάνω post το Cosmo City Hotel ήτανε η 1η μου επιλογή αλλά δεν εγκρίνανε την κάρτα μου οπότε πάμε παρακάτω ....

ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως αν το Ibis ήτανε στο κέντρο θα πήγαινα σίγουρα εκεί ... τώρα δεν ξέρω ... έχω μπερδευτεί και οι μερες πλησιάζουνε :(:(:(
 

giannisLR7

Member
Μηνύματα
46
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ Vs ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Χμ... ευχαριστώ παιδιά .. Στο 1. θα καταλήξω και ελπίζω να πήρα τη σωστή απόφαση! άντε Τρίτη πετάω επιτέλους :D
 

stef rodos

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..

ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ..
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.668
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ..
Μια και είσαι νέος,να έχεις υπ'όψιν σου ότι τα κεφαλαία γράμματα δεν επιτρέπονται
σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ. :)
 

stef rodos

Member
Μηνύματα
14
Likes
2
Καλημέρα σας 19 Ιανουαρίου ταξιδεύω πρώτη φορά Βουδαπέστη.Αυτό που με ενδιαφέρει πως θα πάω απο αεροδρόμιο στο κέντρο της Βουδαπέστης?Απο θέμα συγκοινωνίας.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.491
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom