Γαλλία Προτάσεις για φαγητό και διασκέδαση στο Παρίσι

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλησπερα,ρωτησα σε αλλο θεμα αλλα επειδη δεν ειχα καποια απαντηση ας δοκιμασω εδω.... εχει καποιος αποψη σχετικα με το http://www.avenue-restaurant.com/ ?
Για να μη σου απανταει κανεις μαλλον δεν θα εχει κανεις γνωμη. Τελος παντων, εσυ γιατι εχεις φαει τετοιο σκαλωμα και θες να πας οπωσδηποτε σ' αυτο; Τοσα χαλια εστιατορια εχει το Παρισι γιατι σ'αυτο συγκεκριμενα;

Αυτες ειναι οι κανονικες μεριδες και γι' αυτο ολοι οι Γαλλοι ειναι στυλακια. Τι σαν τους Ελληνες που ολοι ειστε κοιλαραδες; (sic)
 

athinak

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Amsterdam
Για να μη σου απανταει κανεις μαλλον δεν θα εχει κανεις γνωμη. Τελος παντων, εσυ γιατι εχεις φαει τετοιο σκαλωμα και θες να πας οπωσδηποτε σ' αυτο; Τοσα χαλια εστιατορια εχει το Παρισι γιατι σ'αυτο συγκεκριμενα;



Αυτες ειναι οι κανονικες μεριδες και γι' αυτο ολοι οι Γαλλοι ειναι στυλακια. Τι σαν τους Ελληνες που ολοι ειστε κοιλαραδες; (sic)

Η απαντηση σου λοιπον,στο σκαλωμα μου,ειναι οτι ειναι χαλια οπως τοσα αλλα.
Ευχαριστώ για την διευκρινηση .
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Η απαντηση σου λοιπον,στο σκαλωμα μου,ειναι οτι ειναι χαλια οπως τοσα αλλα.
Ευχαριστώ για την διευκρινηση .
Δεν το ξερω ειναι η απαντηση μου.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Η απαντηση σου λοιπον,στο σκαλωμα μου,ειναι οτι ειναι χαλια οπως τοσα αλλα.
Ευχαριστώ για την διευκρινηση .
Πάντως, ανεξάρτητα από το καλαμπούρι μου στο πιο πάνω ποστ, είδα το βιντεάκι τους στην εισαγωγή στο σάιτ και - σαν βίντεο - μου άρεσε. Τα πιάτα φαίνονταν ενδιαφέροντα αλλά στις φωτογραφίες και στα βίντεο όλα ωραία φαίνονται! :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.476
Likes
28.924
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπερα,ρωτησα σε αλλο θεμα αλλα επειδη δεν ειχα καποια απαντηση ας δοκιμασω εδω.... εχει καποιος αποψη σχετικα με το http://www.avenue-restaurant.com/ ?
Αν το βλέπω καλά πρέπει να έχω καθήσει μια φορά πριν μερικά χρόνια για καφέ/γλυκό (μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια για είσοδο σε μια έκθεση στο Grand Palais). Δε θυμάμαι τίποτα το ιδιαίτερο - ούτε θετικό ούτε αρνητικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.490
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom