Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

fotast

Member
Μηνύματα
9.327
Likes
14.173
Λάθος το παραπάνω για τα μίλια από κρατήσεις ξενοδοχείων.΄Εχουν πιστωθεί μέχρι και του Σεπτεμβρίου(για μένα τουλάχιστον).' Ετσι υπάρχει εκκρεμότητα μόνον για Οκτώβριο-Νοέμβριο.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Λάθος το παραπάνω για τα μίλια από κρατήσεις ξενοδοχείων.΄Εχουν πιστωθεί μέχρι και του Σεπτεμβρίου(για μένα τουλάχιστον).' Ετσι υπάρχει εκκρεμότητα μόνον για Οκτώβριο-Νοέμβριο.
Α μάλιστα. Εγώ ανησυχούσα για του Οκτωβρίου. Σκέφτομαι μην έχω ξεχάσει να βάλω τα στοιχεία μέλους και για αυτό δεν μου πιστώνονται. Παλιότερα μου πιστώνονταν πιο γρήγορα, σε 2-3 βδομάδες νομίζω.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ δε βρίσκω πια στο σάιτ πώς ζητώ να χρησιμοποιήσω τα μίλια της Aegean πετώντας με άλλη αεροπορική. Η μόνη επιλογή που μου δίνει είναι να πετάξω με την Aegean, που δεν πετάει στους προορισμούς που με νδιαφέρουν. Στην προηγούμενη εκδοχή της σελίδας τους (απείρως καλύτερη) τουλάχιστον συμπλήρωνα ένα αίτημα και υποτίθεται ότι με έπαιρναν τηλέφωνο (μετά από 2 εβδομάδες...) και με ρωτούσαν. Τώρα τι κάνουμε;
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.439
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Περνεις τηλ .. Όμως σε χρεώνουν κατι τις παραπάνω
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τράτζικ επιλογή: το τηλέφωνο στοιχίζει περισσότερο από την όποια πτήση...
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.439
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Εντάξει το τηλεφώνημα για σένα βέβαια στη Κούβα ειναι not an option) ... Εγω σε αντίστοιχη περίπτωση επειδή χρειαζόμουν άμεσα πτήση , στο τηλ με εξυπηρέτησαν παρουσιάζοντας μου εναλλακτικές , δυστυχώς όμως χρεώνουν service fees κανά 20ρικο
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Kάποιος έγραψε ότι μέχρι 10.1 δεκαπλασιάζονται τα μίλια που ξοδεύουμε με την πιστωτική ή το ονειρεύτηκα; Δεν το βρίσκω πουθενά. Επίσης, τα μίλια από το booking πόσο συνηθίζεται να αργούν να καταλογιστούν;
 

sdoros

Member
Μηνύματα
81
Likes
46
Ναι εγώ το έγραψα.
Στην πορεία ανακάλυψα ότι ισχυει μόνο για τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις.
Έχω την εντύπωση ότι στο παρακατω λινκ δεν το διευκρίνιζαν και άφηναν να εννοηθεί ότι ισχύει παντού.
http://www.alphabonus.gr/default.asp?pid=11&nid=265

Ή το διόρθωσαν ή δεν θυμαμαι καλά.
Όταν έβαλα πάντως βενζίνη σε συνεργαζόμενο πρατήριο ,μπήκαν οι πόντοι x10.

Αυτή την φορά τους πόντους από την aegean bonus visa που αφαιρεθηκαν την Κυριακή 28/12/14 , τους εμφάνισαν στον λογαριασμό milesandbonus σαν μίλια μετά από 2 μέρες.
 
Last edited:

GTS

Member
Μηνύματα
6.764
Likes
18.069
Οι παιδικες ασθενειες συνεχιζουν να ταλαιπωρουν την αγαπητη εταιρεια και εμας. Εχουν προβλημα, σε μενα τουλαχιστον, με την προσφορα του παρκινγκ. Αναμενουμε τις διορθωτικες ενεργειες....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Ερώτηση άσχετης: Κάνοντας upgrade με το κουπόνι, παίρνω τα μίλια της αρχικής πτήσης ή της αναβαθμισμένης;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.343
Likes
9.257
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ερώτηση άσχετης: Κάνοντας upgrade με το κουπόνι, παίρνω τα μίλια της αρχικής πτήσης ή της αναβαθμισμένης;
Η λογικη ειναι να παιρνεις μιλια αναλογα με τα χρηματα που εχεις πληρωσει. Ειναι λοιπον δυνατον να σου δωσει μιλια κατι που η εταιρεια σου δινει δωρεαν?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.675
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom