Που θα περασετε φετος Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια;

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Μη στενοχωριεσαι... σε καμια 3ετια-7ετια που θα πεσουν τα πρωτα διαζυγια θα ειναι και παλι διαθεσιμοι!! :D Κυκλους κανει η ζωη!!
:eek:Πάρτηνε στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου!:haha::haha::haha:


εγώ η "κακομοίρα" τι να πω που θέλω να χαλάσω το δώρο μου να κάνω ενα ταξιδάκι και δεν έχω παρέα.. ενώ έχω αρκετούς φίλους όλοιιιιιιιι τους είναι παντρεμένοι με ή χωρίς παιδιά... αχ αυτή η μεταβατική περίοδος .... !! γγκρρρ
Πάρε το δώρο σου και τον εαυτούλη σου και ταξίδεψε όπου τραβάει η ψυχή σου.Κάποτε που θα'σαι παντρεμένη κι εσύ,θα το ποθείς και δε θα μπορείς να φύγεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.402
Likes
7.668
:eek:Πάρτηνε στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου!:haha::haha::haha:




Πάρε το δώρο σου και τον εαυτούλη σου και ταξίδεψε όπου τραβάει η ψυχή σου.Κάποτε που θα'σαι παντρεμένη κι εσύ,θα το ποθείς και δε θα μπορείς να φύγεις!

Ασε να εχουμε κι εμεις δουλεια στους δευτερους γαμους των ανθρωπων!! ;)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ασε να εχουμε κι εμεις δουλεια στους δευτερους γαμους των ανθρωπων!! ;)
Έχεις πλάκα πάντως... Ότι θα χωρίσω και θα ξανακάνω το απονενοημένο... Δείξε έλεος κακούργα!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Ναι, γιατί ο σύζυγος θα τη σφάξει στο κατώφλι. Τι της λέτε, ωρέ;
Εντάξει κι εσύ το έφτασες στο άλλο άκρο!:minion angry:
Απλά δεν είναι τόσο εύκολο λέμε γιατί τρέχουν οι υποχρεώσεις και συνήθως ο εαυτός μπαίνει σε δέυτερη μοίρα!!!Εγώ μια συμβουλή έδωσα σα παθούσα και μαθούσα!Κρίμα να πάει χαμένο το δώρο;)
 

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
Στην Αθήνα με την οικογένεια μου,το τζάκι μου και το playstation να λιωνουμε με φιλους και με τον bro!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.684
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom