Τι θέλετε από το Travelstories το 2015;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αν θέλατε να δείτε μόνο ένα πράγμα (κάτι καινούριο ή κάτι να αλλάξει) στο Travelstories το 2015, ποιο θα ήταν αυτό;

Χτυπάτε αλύπητα.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
χαρτης μια ψηφος και απο εμενα....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Κι εγώ θέλω πάλι την αντίστροφη μέτρηση. Ο χάρτης όπως είναι μ' αρέσει τώρα ή τον συνήθισα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.144
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Ο χάρτης όπως είναι μ' αρέσει τώρα ή τον συνήθισα.
Ναι, αν και λίγο κουραστικός μόλις ξεκινάς να τον συμπληρώνεις, εν τέλει ειναι πιο χρήσιμος και αντικειμενικός απο τον παλιό όπου με ένα 3ήμερο στη Μόσχα "πορτοκαλιζε" η μισή Ασία.
 

joch

Member
Μηνύματα
40
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΥΠΕΡΣΙΒΗΡΙΚΟΣ-ΚΑΜΤΣΑΤΚΑ
Θεματικά αφιερώματα (ανά μήνα) για προορισμούς, βίζες, αεροπορικές εταιρίες, backpacking κτλ κτλ.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Μια καλυτερη αναζητηση! Για παραδειγμα χτυπας Μπανγκοκ και δεν σου βγαζει αποτελεσματα ουτε με τη λεξη με κεφαλαια ουτε με τονισμο. Θεωρω γενικα οτι η αναζητηση πληροφοριων πασχει πολυ, υπαρχει τετοιος πλουτος αλλα βρισκεται κρυμμενος.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ναι, αν και λίγο κουραστικός μόλις ξεκινάς να τον συμπληρώνεις, εν τέλει ειναι πιο χρήσιμος και αντικειμενικός απο τον παλιό όπου με ένα 3ήμερο στη Μόσχα "πορτοκαλιζε" η μισή Ασία.
Noμίζω ο λόγος που η συντριπτική πλειοψηφία δεν τον έχει συμπληρώσει είναι επειδή είναι απίστευτα χρονοβόρο, ειδικά για όσους έχουν ταξιδέψει πολύ. Το πόσο λίγοι τον συμπλήρωσαν δείχνει και το μέγεθος της αποτυχίας του. Χωρίς χάρτες χάνεται η μισή διαδραστικότητα του φόρουμ, δεν ξέρεις ποιος έχει πάει πού, ποιον να ρωτήσεις κλπ. Προτιμώ να πορτοκαλίζεται χαλάλι ένας χάρτης, παρά να μην ξέρω τίποτε για το συνομιλητή μου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom