Τι θέλετε από το Travelstories το 2015;

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το πιο σημαντικό είναι η αναζήτηση. Σοβαρά τώρα την θεωρώ χάλια. Γράφεις έναν προορισμό και σου βγάζει ότι να ναι, όπως να ναι με όποια σειρά να ναι. Αυτό δεν λέγεται αναζήτηση. Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχει πρόβλημα.
Κάνοντας χρήση των επιλογών τόσο στην απλή όσο και στην εξελιγμένη αναζήτηση έχεις πολλές δυνατότητες φιλτραρίσματος αλλά και παρουσίασης των αποτελεσμάτων.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.721
Likes
15.074
Κι άλλα παιχνίδια, μπορεί και war αλλά όχι απαραίτητα .Μπορεί να είναι οτιδήποτε όπως βαθμολογία και σύγκριση πόλεων, χωρών, χειμερινών και καλοκαιρινών προορισμών....
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Σχετικά με τον χάρτη θα μπορούσε μήπως να γίνουν και τα δύο;; δηλαδή με το που κλικάρεις πόλη και τη σημειώνεις να χρωματίζεται αμέσως και η χώρα που ανήκει...τώρα αν κάποιος θέλει να κλικάρει και άλλες πόλεις και χωριά δικαίωμά του...
 

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
Αν θέλατε να δείτε μόνο ένα πράγμα (κάτι καινούριο ή κάτι να αλλάξει) στο Travelstories το 2015, ποιο θα ήταν αυτό;

Χτυπάτε αλύπητα.
Δε ξερω βεβαια πως μπορειτε να βοηθησετε σε αυτο αλλα εχω παραπονα για το site και δε περιμενα να το πω! Εχω γραφτει περιπου ενα μήνα και ολα καλα. Με εξερεση φυσικα σημερα που δε ξερω τον λογο ολοι μου ριχναν χολη για αυτα που ελεγα. Χωρις βεβαια να λεω οτι αυτα που γραφω ειναι Ευαγγελιο αλλα μη κανουν λες και ειμαι αχρηστος. Οριστε μερικα απο αυτα που μου στειλαν λες και το συννενοηθηκαν σημερα ολοι τους:

ΔΕΝ ξέρεις το θέμα για το οποίο γράφεις
Κολωνία - Άμστερνταμ είναι 2 ώρες και κάτι με το αυτοκίνητο. Ήθελες και πτήση;
Άλλαξε πηγή. Είμαι δυο φορές την εβδομάδα εκεί.
Tι λες μωρε που σου φτανουν και 10 €?

Δε τα γουσταρω καθολου αυτα απλα να ξερεις οτι αυτα τα ειπαν:

taver
taver
panpan
paefstra

Νιώθω σαν καρφί τωρα αλλα εχω εκνευριστεί και θα ηθελα να κανεις κατι κι εσυ. Δηλαδη νταξυ δεν εχω κανει πολλα ταξιδια αλλα δεν ειμαι και αχρηστο σκουληκι οπως νομιζουν αυτοι !

Ελπιζω να κανεις κατι για αυτο στον βαθμο που μπορεις να τους πεις παραπονα σε μηνυμα και να τους απειλησεις. Το ξερω ακουγονται υπερβολικα αλλα μπες λιγο στη θεση μου! Ευχαριστω για την κατανοηση και που το διαβασες!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Διάβασα τα μηνύματα και καμία χολή δεν είδα να σου βγάλουν τα μέλη, απαντήσανε με συγκεκριμένες πληροφορίες σε αυτά που γράφτηκαν. Όταν γράφουμε κάτι δημόσια, υπόκειται όπως πάντα σε κριτική, την οποία πρέπει να αποδεχόμαστε και όχι να αρπαζόμαστε με το παραμικρό (πχ να γράφουμε εκφράσεις τύπου "σκάστε ρε" ενώ ταυτόχρονα παραπονιόμαστε για το πώς μας μιλάνε το βρίσκω λίγο κάπως).

Αν έχεις άλλα παράπονα μπορείς να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα.

Να συνεχίσουμε on topic παρακαλώ. :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αλλα δεν ειμαι και αχρηστο σκουληκι οπως νομιζουν αυτοι !
Όταν κάποιος σου απαντάει ότι κάνεις λάθος, δε σημαίνει ότι σε θεωρεί άσχετο σκουλήκι. Απλώς θεωρεί ότι κάνεις λάθος στο συγκεκριμένο θέμα. Και ότι ο επόμενος αναγνώστης καλό θα ήταν να μη βασιστεί σ' αυτά που γράφεις. Εσύ έχεις 3 δρόμους:
- Να αποδεκτείς την όποια κριτική
- Να αντιπαραθέσεις επιχειρήματα (και όχι κλάψα) υπερ αυτών που γράφεις. Και πάλι, κανείς δε σε κρίνει ως προσωπικότητα.
- Να το αφήσεις στον αναγνώστη για να κρίνει ποιός έχει δίκιο, χωρίς περισσότερες παραθέσεις.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.124
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ΔΕΝ ξέρεις το θέμα για το οποίο γράφεις
Κολωνία - Άμστερνταμ είναι 2 ώρες και κάτι με το αυτοκίνητο. Ήθελες και πτήση;
Άλλαξε πηγή. Είμαι δυο φορές την εβδομάδα εκεί.
Tι λες μωρε που σου φτανουν και 10 €?

Δε τα γουσταρω καθολου αυτα απλα να ξερεις οτι αυτα τα ειπαν:

taver
taver
panpan
paefstra
[Revellion break] Σαν δεν ντρεπονται οι αλητες να λεν τετοια πραγματα και μαλιστα χρονιαρες μερες. Δυστυχως η διαχειρηση δεν μπορει να κανει κατι. Τετοιες προσβολες ξεπλενονται μονο με αιμα.

Σφαξε λοιπον ενα γουρουνι και καν' τους το τραπεζι!

Καλα Χριστουγεννα [/Revellion break]
 

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ταξίδι-Όνειρο
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
Όταν κάποιος σου απαντάει ότι κάνεις λάθος, δε σημαίνει ότι σε θεωρεί άσχετο σκουλήκι. Απλώς θεωρεί ότι κάνεις λάθος στο συγκεκριμένο θέμα. Και ότι ο επόμενος αναγνώστης καλό θα ήταν να μη βασιστεί σ' αυτά που γράφεις. Εσύ έχεις 3 δρόμους:
- Να αποδεκτείς την όποια κριτική
- Να αντιπαραθέσεις επιχειρήματα (και όχι κλάψα) υπερ αυτών που γράφεις. Και πάλι, κανείς δε σε κρίνει ως προσωπικότητα.
- Να το αφήσεις στον αναγνώστη για να κρίνει ποιός έχει δίκιο, χωρίς περισσότερες παραθέσεις.
Εχεις δικιο και συγνωμη. Απλα στεναχορήθηκα γιατι δε περιμενα κατι τετοιο και το ειχα πει πως το ξερω οτι δε εχω διαβασει τα προηγουμενα, δε ξερω για το θεμα και νταξυ με νευριασε (με καταλαβατε μαλλον :icon_redface:). Αλλα μαλλον πρεπει να παραδεχτεις οτι και εσυ ησουν λιγο αποτομος.

[Revellion break] Σαν δεν ντρεπονται οι αλητες να λεν τετοια πραγματα και μαλιστα χρονιαρες μερες. Δυστυχως η διαχειρηση δεν μπορει να κανει κατι. Τετοιες προσβολες ξεπλενονται μονο με αιμα.

Σφαξε λοιπον ενα γουρουνι και καν' τους το τραπεζι!

Καλα Χριστουγεννα [/Revellion break]
Εισαι ελεος ρε φιλε!:haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.735
Εγώ εξακολουθώ να ζητάω αμνηστία για μπαναρισμένους.
Θα κατέβω σε απεργία πείνας.:)
υγ
1)Δεν αντέχω πολλές ώρες νηστικός.
2)αυτό με τον χάρτη πραγματικά είναι δύσκολο το συμπλήρωμα.
Ξεκίνησα και τον παράτησα.Αλλά νομίζω είχες πει ότι δεν μπορεί ν'αλλάξει.
υγ2
Καλά Χριστούγεννα σε σένα και στην οικογένεια σου και σ'όλα το παιδιά του φόρουμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.209
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom