EasyJet Easyjet - Παραδοτέα Βαλιτσα

MARIARODOS

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ,ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΓΙΑ ΕΔΙΝΒΟΥΡΓΟ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΕΞΤΡΑ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑΧΩ ΧΩΡΟ.ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ EASY JET ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΝ ΛΑΙΝ ΑΓΟΡΑ.ΞΑΝΑΤΟΝΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ CHECK IN ΑΝΟΙΓΕΙ 25 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

MARIARODOS

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
δυστυχως δεν λεει καπου κατι τετοιο.......μπαινω στην διαχειρηση αλλα πουθενα για αγορα αποσκευης....μονο τους ορους........:/

δεν μπορω να το βρω....μονο το check in exei...
 
Last edited by a moderator:

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
δεν μπορω να το βρω....μονο το check in exei...
Αν κάνεις κλικ πάνω στο Διαχείριση κρατήσεων θα σου βγει ένα παράθυρο
που θα πρέπει να βάλεις τους κωδικούς κράτησης και να συνεχίσεις προσθέτοντας
την βαλίτσα.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ,ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΓΙΑ ΕΔΙΝΒΟΥΡΓΟ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΕΞΤΡΑ ΒΑΛΙΤΣΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑΧΩ ΧΩΡΟ.ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ EASY JET ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΝ ΛΑΙΝ ΑΓΟΡΑ.ΞΑΝΑΤΟΝΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ CHECK IN ΑΝΟΙΓΕΙ 25 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία! Απαγορεύονται από τους όρους χρήσης του φόρουμ τους οποίους αποδέχτηκες κατά την εγγραφή σου!
Για την ερώτησή σου διάβασε και αυτό
http://www.travelstories.gr/communi...-αποσκευες-easy-jet.14516/page-25#post-560907
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγικά Φιορδ!
ναι πρέπει να έχεις μόνο 1 χειραποσκευή. πριν 1 βδομάδα ταξίδεψα με easy. όσες κοπελιές είχαν και τσάντα χειρός μαζί τους δεν τις άφηναν να επιβιβαστούν στο αεροπλάνο αν δεν την μετέφεραν στην χειραποσκευή τους.
α μαλιστα..ευχαριστω πολυ!
 

MARIARODOS

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλημερα σας,εχω λοιπον κ εγω το εξης προβλημα......καναμε κρατηση δυο ατομα για σκωτια θελω να αγορασω μια αποσκευη στην επιστροφη(ψωνια κλπ κλπ)ενω λοιπον ειχα παρει τηλεφωνο στην εταιρεια και μου ειπε πως ειναι 23 ευρω η αποσκευη,μεσα στο συστημα βαζω μια αποσκευη μονο απο εδιμβουργο αθηνα και μου το χρεωνει 46!!!!!!!!!!!!!τι κανω τωρα????ξερει κανεις>>>?????????????????????????????
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Έχω την εντύπωση πως η easyjet όταν πας να προσθέσεις αποσκευή σε μία μόνο από τις πτήσεις σου βάζει την ίδια τιμή με το να την είχες κλείσει και για τις δύο. Τουλάχιστον το καλοκαίρι μου έτυχε αυτό.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Καλημερα σας,εχω λοιπον κ εγω το εξης προβλημα......καναμε κρατηση δυο ατομα για σκωτια θελω να αγορασω μια αποσκευη στην επιστροφη(ψωνια κλπ κλπ)ενω λοιπον ειχα παρει τηλεφωνο στην εταιρεια και μου ειπε πως ειναι 23 ευρω η αποσκευη,μεσα στο συστημα βαζω μια αποσκευη μονο απο εδιμβουργο αθηνα και μου το χρεωνει 46!!!!!!!!!!!!!τι κανω τωρα????ξερει κανεις>>>?????????????????????????????
Μου είχε τύχει και μένα πριν δύο χρόνια (δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι). Κι εγώ ήθελα να προσθέσω αποσκευή μόνο στην επιστροφή για τους ίδιους λόγους και άκρη δεν έβγαζα! Αυτό που έκανα μετά από κάμποσες απόπειρες συνεννόησης με την easy ήταν να προσθέσω την αποσκευή αφού πραγματοποίησα την πρώτη πτήση. Καθώς το 'α σκέλος είχε "ακυρωθεί", η αποσκευή περάστηκε και χρεώθηκε μόνο για το 'β.
 

ChrisPapas

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Αντιμετωπίζω και εγώ ένα πρόβλημα με τη διαχείρηση κράτησης στην Easyjet. Δεν μου εμφανίζει πουθενά "Προσθήκη Αποσκευής" ή κάτι τέτοιο. Πιστεύεται ότι φταίει το ότι έχω κάνει ήδη check-in?

Αφού τους πήρα τηλέφωνο και μετά από επικοινωνία μέ έναν τύπο με απερίγραπτη προφορά αγγλικών (κάτι σαν Ινδός) κατάλαβα ότι η επιλογή είναι στο section της διαχείρησης κράτησης. Ε, στη δική μου περίπτωση δεν είναι σίγουρα..

Σας έχει τύχει ποτέ κάτι τέτοιο;
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Αφού έχεις κάνει τσκε-ιν μόνο μέσω τηλεφώνου μπορείς να προσθέσεις αποσκευή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom