Κρασιά του Κόσμου

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μέρες που είναι, τρέχω και δε φτανω (και πάλι καλά)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ρε παιδιά μέρες που είναι δεν γράφετε πχ και για κανένα καλό ουίσκι η οτιδήποτε ..... άντε βρε @maltakias (όνομα και πράμα) ...
HP-12yo-bottle-pack.jpg

Το 12-ετίας το βρίσκεις στο Σείριο κοντά στα 60 ευρώ. Το 18-ετίας αγγίζει το κατοστάρι.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καταπληκτικό malt σε όλες του τις εκδοχές.Είχα την τύχη στο παρελθόν να φτάσω μέχρι το 25άρι.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Τί είναι αυτά τα ξίδια βρε παιδιά; Θα καταντήσει το θέμα σαν το "ΝΒΑ" που γράφουν για όλα τα άλλα εκτός απο το ΝΒΑ :haha::haha::haha:

Λοιπόν... @panpan -master & @maltakias -dealer , την ριόχα την ανοίγω καλύτερα με φιλέτο ή με τυριά/αλαντικά (ή σκέτη; :D ) ;
Θα είναι η 1η μου φορά και θέλω να είναι τέλεια :icon_redface:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τη συγκεκριμένη που πήρες εγώ θα την έβαζα δίπλα σε κυρίως.Βέβαια εσύ πίνεις Brunello με πατατάκια οπότε περί ορέξεως....
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Άργησες... πάλι ούρα ταύρου έτρωγες ;
Το -jamon serrano*- το άφησα για αύριο με το Brunello (μαζί με τσιπς βέβαια που λέει και ο αχώνευτος παραπάνω) αν και ίσως έκανα μ/κια. Θα του πήγαινε πολύ.


*εμείς οι προλετάριοι, την βγάζουμε με σεράνο. Τώρα που θα έρθει ο Τσίπρας ίσως τσιμπήσουμε και λίγο ιμπέρικο, και προσούτο (ντι πάρμα), και καμεμπέρ κυρ Στέφανε, και ... και...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom