Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Με την χ.α να έχει 7-7,5 ντρέπομαι εγώ για λογαριασμό σας που ψηφίσατε αυτούς που ξέρατε τι έχουν κάνει αλλά και τι θα συνεχίσουν να κάνουν... Αλλά εσείς γυρνάτε την πλάτη και το κεφάλι (άκρο)δεξιά...
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλά με αυτούς (που φύγανε). Δεν έχω λόγια.
Έτσι και ο Αλέξης κάνει κωλοτούμπα και δεν βάλει 5-6 στην φυλακή, είναι για μεγάλο φτύσιμο.


Προϋπολογισμό «μαϊμού» υπέγραψαν για το Κτηματολόγιο ο αναπληρωτής υπουργός Οικονομικών Χρήστος Σταϊκούρας και ο υπουργός Περιβάλλοντος Γιάννης Μανιάτης, προκειμένου να καλυφθεί η «μαύρη τρύπα». του χρηματοδοτικού κενού της εταιρείας και να παρουσιαστεί ο προϋπολογισμός της ως ισοσκελισμένος, όπως επιβάλλουν οι μνημονιακοί νόμοι.

http://www.thepressproject.gr/article/71952/Propologismos--mamou-apo-Maniati--Stakoura
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Η πολιτική είναι γεμάτη συμβιβασμούς (κωλοτούμπες αν θέτε) .... οπότε μην είμαστε αυστηροί με τον νεότερο ίσως πρωθυπουργό της χώρας από την επόμενη μέρα.... θα περιμένουμε και θα δούμε .... θα δείξει φαντάζομαι δείγματα γραφής απο τις πρώτες μέρες...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Μετα την σημερινη νικη της Αριστερας,αν τα τιναξει κι ο Μητσοτακης,του χρονου η 25 ιανουαριου θα ειναι Εθνικη γιορτη!(πιτσιρικος)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Yorgo σε θέλω για σύμβουλο στοιχηματισμού (πες μου ότι ξέρεις κι από χρηματιστήριο...)
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Βλάκας με πατέντα.Γελάνε με τον Βαρουφάκη ξέρω'γω (χωρίς κανείς να ψάξει ποτέ τους όρους που αναφέρει επειδή του φαίνονται ακαταλαβίστικοι) και δεν παίρνουν με τις πέτρες αυτό τον τύπο...
Επανέρχομαι σε αυτό με ένα video που ήθελα να βάλω αλλά δεν ήθελα να το κάνω προεκλογικά.

Εδώ μια απάντηση με @@ του Βαρουφάκη σε μια σοβαρή ερώτηση.
(όλη η συνέντευξη είναι καλή, αν θέλετε δείτε την)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Ακουσα στο σταρ,οτι εβαλαν λουκετο στο εκλογικο περιπτερο του πασοκ στο κεντρο και εφυγαν...
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ρε παιδιά, να κάνουμε έναν έρανο να βοηθήσουμε τον αγαπητό συμφορουμίτη, κρίμα να μείνει με τον κουβά το παιδί. :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.280
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom