Γαμηλιο ταξιδι!!!!!!!

mariakl

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
καλησπερα σε ολους, αρχες ιουλιου παντρευομαστε και δεν εχουμε αποφασισει ακομα για γαμηλιο ταξιδι..εχετε καποια καλη ιδεα? δεν μας αρεσουν μαλδιβες και τετοιου τυπου εξωτικα μερη..κατι ομορφο σε ευρωπη..λεγαμε βαρκελωνη, μαγιορκα, καναρια νησια, γαλλικη ριβιερα!! πειτε καμια ιδεα και τυχον εμπειριες!!!!
 

mariakl

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
  1. Ευχαριστω πολυ...Η Μπριζ ειναι μια πολη που θα θελα πολυ να επισκεφτω αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει στην συγκεκριμενη περιοδο..το ταξιδι μας θα ειναι μεσα στον Ιουλιο.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Εγώ Ιούλιο πήγα σε συνδυασμό με Άμστερνταμ..τέλεια ήταν..Μέχρι τις 10 είχε μέρα,η θερμοκρασία γύρω στους 22-23(ζέστη για εκεί) και γενικώς το ευχαριστηθήκαμε πάρα πολύ!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Καλως ηρθες στη παρεα μας και με το καλο ο γαμος...Αν θελεις ριξε μια ματια και σε διαφορα θεματα που εχουν ανοιχτει για γαμηλια ταξιδια...μπορει να παρεις καποια ιδεα:)
Και οι ιδεες των φιλων πανω ειναι καλες...
http://www.travelstories.gr/community/forums/Γαμήλια-Ταξίδια.167/
 

mariakl

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
σ ευχαριστω πολυ!! τα εχω διαβασει ολα αλλα δεν μπορω να αποφασισω..δεν ξερω που θα ειναι πιο ιδανικα!! γι αυτο ζητησα την βοηθεια σας!!!!:):):)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Είχα πάει πριν πολλά χρόνια, το 2002 αν θυμάμαι καλά, σεπτέμβρη.
Μου άρεσε,ωραίες παραλίες, καθαρή και πολύ όμορφη η παλιά πόλη, είχε έντονη ζωή, μακρυά όμως από magaluf, αντε μια βόλτα το πολύ!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού

mariakl

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
ευχαριστωωω!!!τωρα moy ηρθε μια αλλη ιδεα...βορειες χωρες?? Σουηδια, Σκωτια, Φινλανδια, Νορβηγια??? Καλη ιδεα? θελω γνωμες...help!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.636
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom