Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Δηλαδή σαν να λέμε να πάρετε όλοι μεγαλύτερες τσάντες αφού κανείς δεν πρόκειται να σας πει κάτι..
...και αν αποφασισουν απο τη Ryan να κανουν έλεγχο στις τσάντες θα κλαίμε όλοι μαζι... :twisted:
 

Bolek7

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Παιδιά έχω πρόβλημα ! Πάω να κάνω online check in βάζω τον αριθμό ταυτότητας είναι στρατιωτική αλλά δεν μου την δέχεται ! Η πτήση είναι Θεσσαλονίκη Αθήνα ευχαριστώ
 

Bolek7

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα έχω σκάσει και δε ξέρω τι λύση μπορεί να βρεθεί ! Τηλέφωνο επικοινωνίας Ελλάδα δεν μπορώ να βρω πουθενά !
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Eγω παντος για Χανια-Αθηνα και αντηστροφα που εκλεισα πριν λιγες μερες δεν μου ζητηθηκε καμια ταυτοτητα....;;;!!!
Για πτήσεις εσωτερικού δεν ζητάει στοιχεία ταξιδιωτικού εγγράφου.
Λογικά η πτήση στην οποία αναφέρεται είναι εξωτερικού. Σε αυτή την περίπτωση μπορεί να ταξιδέψει κάποιος με την στρατιωτική του ταυτότητα;
Εγώ γυναίκα είμαι, δεν τα ξέρω αυτά! :p
 
Last edited:

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Παιδιά έχω πρόβλημα ! Πάω να κάνω online check in βάζω τον αριθμό ταυτότητας είναι στρατιωτική αλλά δεν μου την δέχεται ! Η πτήση είναι Θεσσαλονίκη Αθήνα ευχαριστώ
Παντως με στρατιωτικη ταυτοτητα εχουν πεταξει ξανα ΣΙΓΟΥΡΑ...μπημπως κατι δεν βαζεις σωστα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Με στρατιωτική ταυτότητα σίγουρα πετάς και δεν σου ζητάει να βάλεις τον αριθμό της.
Για πτήσεις εξωτερικού δεν δέχονται τις στρατιωτικές ταυτότητες.
 

Bolek7

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Λοιπόν παιδιά το πρόβλημα ήταν ότι προσπαθούσα να κάνω check in από την εφαρμογή τους ! Από το pc γίνεται χωρίς ταυτότητα ! Όλα οκ λοιπόν. Εύχαριστω πολύ !
 

annablack95

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Να κάνω μια ερώτηση;18 Μαρτίου πετάω με ryanair Αθήνα-Ρώμη (Τσιαμπίνο), η πτήση φεύγει στις 10 απο Ελλάδα και φτάνει 11 ώρα Ρώμης (δεν θα έχω βαλιτσα οπότε δεν θα καθυστερίσω περαιτέρω).Θέλω να κλείσω εισητηρια τρένου για Φλωρεντία στις 14:20 αλλά φοβάμαι μήπως υπάρχει κάποια καθυστέρηση στην πτήση, αλλά από την άλλη δεν μπορω να μην κλεισω απο εδω εισητηρια τρενου και να κλεισω μολις φτασω στη Ρωμη γιατί φοβαμαι ότι ίσως δεν βρω.Γενικά καθυστερόυν συχνά πτήσεις της ryanair πάνω από 2 ώρες;(Συγνώμη αν δεν είμαι στο σωστό μέρος για την ερώτηση αλλά ειμαι καινούρια και δεν εχω πορσαρμοστεί ακόμα)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.369
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom