Ανταπόκριση από το Australian Open 2015

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Βαρετά ματς όμως. Ακόμα και του Ναδάλ σούπα ήταν. Τεσπα, ωραία περάσαμε και φέτος, εξαιρετικά οργανωμένο το event, αν δεν είσαι ήδη ερωτευμένος με το τένις, το ερωτεύεσαι πηγαίνοντας στο Australian Open.

Ορίστε και η αναμνηστική φωτό :)

10943696_10152986743790170_8642827802644504348_n.jpg
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ονειρεμένο Ταξίδι
Trobriand Islands...

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Kyrgios - Murray καλός προημιτελικός θα είναι. Η Σκωτσεζάρα βγάζει λίγη από την μαχητικότητα του Wimbledon '13
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Βαρετά ματς όμως. Ακόμα και του Ναδάλ σούπα ήταν. Τεσπα, ωραία περάσαμε και φέτος, εξαιρετικά οργανωμένο το event, αν δεν είσαι ήδη ερωτευμένος με το τένις, το ερωτεύεσαι πηγαίνοντας στο Australian Open.

Ορίστε και η αναμνηστική φωτό :)

View attachment 69707
παράτησες το μπασκετάκι και πάααααααααχυνες
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Australian Open: Στον τελικό Σαράποβα - Σ. Γουίλιαμς

Η Αμερικανίδα επικράτησε 2-0 (7-6, 6-2) της συμπατριώτισσάς της, Μάντισον Κις, όπως και η Σαράποβα, που επίσης νίκησε την συμπατριώτισσά της, Εκατερίνα Μακάροβα, με 2-0 (6-3, 6-2).

http://www.gazzetta.gr/other-sports...ian-open-ston-teliko-sarapova-s-goyiliams-gtv


Australian Open: Στον τελικό ο Μάρεϊ

Ο Βρετανός τενίστας επικράτησε 3-1 σετ (6-7, 6-0, 6-3, 7-5) του Τόμας Μπέρντιχ και προκρίθηκε για τέταρτη φορά στον τελικό του Australian Open και πλέον έχει τη δυνατότητα να διεκδικήσει το τρίτο Grand Slam της καριέρας του απέναντι στον νικητή του ζευγαριού Νόβακ Τζόκοβιτς - Στάνισλας Βαβρίνκα.

http://www.gazzetta.gr/other-sports/article/696002/australian-open-ston-teliko-o-marei-gtv
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ματσάρα θα δούμε στον τελικό γυναικών, και βέβαια έχω προγραμματίσει 5ωρο μαραθώνιο απόψε για το υπερμάτς Νόβακ - Βαβρίνκα, αν και έχω την αίσθηση ότι ο Τζόκοβιτς θα το πάρει πιο εύκολα απ'ότι περιμένουμε.

παράτησες το μπασκετάκι και πάααααααααχυνες
Έχω χάσει ρε νούμερο.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Ματσάρα θα δούμε στον τελικό γυναικών, και βέβαια έχω προγραμματίσει 5ωρο μαραθώνιο απόψε για το υπερμάτς Νόβακ - Βαβρίνκα, αν και έχω την αίσθηση ότι ο Τζόκοβιτς θα το πάρει πιο εύκολα απ'ότι περιμένουμε..
Τι ώρα Ελλάδος γίνεται ο αγώνας του Τζόκοβιτς;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Έχει ήδη ξεκινήσει εδώ και μια ώρα, πήρε το πρώτο στο τάι μπρέικ και παίζουν τώρα το 2ο σετ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.721
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom