Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παντως αν ειναι η Κουντουρα στο υπουργειο τουρισμου(ετσι ακουσα)...ετοιμαστειτε για παρελασεις μοντελων στις ελληνικες παραλιες....:D
και οχι μονο....(τοση σημασια δινουν στον τουρισμο)
υγ....και μην αρχισετε...καλυτερη ηταν η Κεφαλογιαννη;κλπ....
Η επιλογη της Κουντουρα ειναι εξαιρετικη. Μαζι με την Καγια αποτελουν τα μοναδικα μοντελα που ξεπερασαν τα ελληνικα συνορα και εκαναν πραγματικη καριερα στο διεθνες μοντελινγκ. Ειναι γνωστη λοιπον στον παγκοσμιο χωρο της μοδας και φανταζομαι θα εχει αρκετες γνωριμιες με ανθρωπους που εχουν αμεση ή εμμεση σχεση με τη μοδα. Καλυτερη διαφημιση απο επισκεψεις celebrities σε εναν προορισμο δεν εχει βρεθει ακομη.
Μακαρι να εχει διαθεση να βοηθησει και να μην αδιαφορησει.
 
Last edited:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
Πιστεύω πως όχι ...δεν είναι απλή μοντέλα όπως απαξιωτικά λέμε γενικώς για κάποιες....προσέχει πολύ τι λέει, τουλάχιστον όποτε την άκουσα, και δεν αμολάει κοτσάνες τύπου Ραχήλ πχ. ...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ρε παιδά θα μου πει κανείς για τον Τέρενς; Έχω αγωνία...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Η επιλογη της Κουντουρα ειναι εξαιρετικη. Μαζι με την Καγια αποτελουν τα μοναδικα μοντελα που ξεπερασαν τα ελληνικα συνορα και εκαναν πραγματικη καριερα στο διεθνες μοντελινγκ. Ειναι γνωστη λοιπον στον παγκοσμιο χωρο της μοδας και φανταζομαι θα εχει αρκετες γνωριμιες με ανθρωπους
Το οτι εχει κανει καριερα στο εξωτερικο,δεν την κανει και αυτοματα ικανη στο χειρισμο,του βασικου κλαδου του τουρισμου.Ο τουρισμος δεν ειναι μονο οι celebrities,απαιτει πιο περιπλοκους χειρισμους.
Ε,και το οτι δεν λεει κοτσανες,την κανει ιδανικη γι αυτη τη θεση...
Μακαρι να πετυχει.....
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Ρε παιδά θα μου πει κανείς για τον Τέρενς; Έχω αγωνία...
Επειδή δεν παρακολούθησα νωρίτερα τη συζήτηση, δεν ξέρω αν "τρολάρεις"...χεχε!! Πάντως είναι λέει πλέον Υφυπουργός Επικρατείας παρά τω Πρωθυπουργώ ο Κουίκ. o_O
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τα ΤΕΦΑΑ εχει βγάλει κι είναι πρώην -δεν ξέρω και αν νυν- εκδότρια περιοδικού.

Ψιλοάσχετη με τη χώρο μου κάνει, ως χοντροάσχετη. Αλλά καραγκιόζης δεν είναι. Αυτό από μόνο του δεν αρκεί, σοβαρούς επαγγελματίες του τουρισμού διαθετει η χώρα άπειρους.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.662
Likes
50.502
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επειδή δεν παρακολούθησα νωρίτερα τη συζήτηση, δεν ξέρω αν "τρολάρεις"...χεχε!! Πάντως είναι λέει πλέον Υφυπουργός Επικρατείας παρά τω Πρωθυπουργώ ο Κουίκ. o_O
Ακίνδυνη θέση κι αυτός. Καλά το πάει ο Αλέξης...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μου αρεσουν πολυ ορισμενα χαρτοφυλακια που εχουν δημιουργηθει στη νεα κυβερνηση που δειχνουν τις προθεσεις της (και ελπιζω να μη μεινουν μονο στις προθεσεις) οπως των θεματων μεταναστευσης, ερευνας και καινοτομιας, αλληλεγγυης, θεματων ανεργιας, διεθνων οικονομικων σχεσεων και καταπολεμησης της διαφθορας.

Αριστο κυβερνητικο σχημα, καλη σε γενικες γραμμες επιλογη προσωπων μενει να δουμε το πιο δυσκολο, την πραξη. Αν ειναι μαζι με το λαο κι ο λαος θα ειναι μαζι τους. Καλη επιτυχια, μας συμφερει ολους.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αν βγάλεις το Λαφαζάνη που μάλλον είναι αναγκαίο κακό, απρόσμενα καλό το σχήμα. Λογικές επιλογές, σε πρώτη φάση τουλάχιστον.

Άντε σιδεροκέφαλοι, να δούμε τι θα κάνουν.
αντε ,αρχιζεις να συνερχεσαι ..... χαίρομαι
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Η επιλογή της Κωνσταντοπούλου για Πρόεδρο της Βουλής έχει να κάνει με την διευκόλυνση στο στήσιμο εξεταστικών και στις παραπομπές βουλευτών και πρώην υπουργών.Σταματήστε να κάνετε κριτική σε πρόσωπα σύμφωνα με το πρώην επάγγελμά τους ή τους σεξιστικούς χαρακτηρισμούς που ξερνάνε κατά καιρούς ο Πρετεντέρης και ο Μαρκογιαννάκης.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.277
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom