Ταϊλάνδη Ταϋλάνδη σε 10 μέρες? Τρέχουμε τώρα...

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ε ναι βρε, με δραστηριότητες, αλλιώς πηγαίνατε και στην Κινέτα για μπάνιο! (που λέει ο λόγος)

Δεν ξέρω, είναι πολύ νωρίς ακόμα κι εγώ μάλλον θα περίμενα. Θα εμπιστευόμουν και κάποιον άλλον, αφού δεν ταξιδεύω τελευταία κ δεν ξέρω πως παίζουν τα εισητήρια. Ανεβαίνουν-κατεβαίνουν τιμές, πότε.

Ωραία, έχετε και πολύ καιρό μπροστά σας να προετοιμαστείτε!!!!
 

zithon-tasos

Member
Μηνύματα
26
Likes
47
Δεν διαβασα ολο το θεμα παρα μονο την τελευταια ερωτηση για το αν αξιζει να πας στην Bangkok ή οχι......φυσικα ειναι και θεμα γουστου και το ποσο θελεις να γνωρισεις καινουργια πραγματα..... προσωπικα επειδη κι εγω στην αρχη δεν ηθελα να παω και με επεισε ο ταξιδιωτικος πρακτορας, νιωθω πολυ τυχερος που πηγα και οτι ειχα την δυνατοτητα να δω κατι που ισως να μην εχω την δυνατοτητα να ξαναζησω..... προσωπικα αν ξαναπηγαινα θα εβαζα 2-3 μερες ακομα στην Bngkok για να μην πω οτι θα ηθελα να παω Thai μονο και μονο για την Bangkok ....... ακομα κλεινω τα ματια μου και ταξιδευω μεσα στην πολη..... σιγουρα δεν θα ηθελα να ζησω εκει, αλλα σαν δυτικος πολιτης πρεπει να το ζησεις και ειναι μια εμπειρια ζωης..... Η Ταυλανδη ειναι καταπληκτικη, αλλα φυσικα τα περισσοτερα μερη ειναι προσαρμοσμενα στον δυτικο τουριστα και δεν βλεπεις τοσα πολλα "ξενα" στα ματια σου πραγματα. η Bangkok ειναι κατι αλλο εντελως ξενο για μας και πραγματικα αξιζει.....ακομη και με τα στραβα της..... και σε πληροφορω οτι η Θεσ/νικη οταν γυρισα πισω μου φανηκε πολυ πιο βρωμικη και μπαχαλουπολη απο την Bangkok.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.706
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom