Ryanair Ερωτήσεις για Ryanair v.2

eva1615

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Μάλλον εννοεί να κλείσει με πιστωτική κάρτα της ίδιας για να ταξιδέψει κάποιος άλλος.Απ'όσο ξέρω δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα.
Ναι αυτό εννοώ! Ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις παιδιά!
 

Lianos

New Member
Μηνύματα
2
Likes
5
Γεια σας παιδια,
εχω κανει λαθος κρατηση για πτηση απο Αθηνα προς Θεσσαλονικη, ενω ηθελα την πτηση απο Θεσσαλονικη προς Αθηνα. Τι μπορω να κανω γι αυτο? Παιρνω τηλεφωνο την ryanair απο τις 3 εωσ τις 5 το απογευμα και δεν σηκωνουν το τηλεφωνο. Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
825
Εγώ απορώ, κάποιοι που κλείνουν με Ryanair, έχουν κάποιο πρόβλημα; Πότε γράφετε λάθος το όνομά σας, πότε τον προορισμό, μας τρολλάρετε μήπως;
Anyway
Αν δεν σηκώνουν το τηλέφωνο δοκίμασε να τους στείλεις στο twitter τους. https://twitter.com/Ryanair/
Δοκίμασε και στο chat http://www.ryanair.com/gr/questions/ryanair-s-live-chat-service/
Και email [email protected]
Αλλά θα το σηκώσουν κάποια στιγμή.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
τι να σου πω και γω σημερα απορησα αν ειμαι αναπηρος με το λαθος που εκανα.... σας ευχαριστω πολυ παντως
Τουλάχιστον έχεις χιούμορ.Λίγο πολύ όλοι την έχουμε πατήσει.
 

thanos6

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Καλημέρα παιδιά, χαιρετώ όλη την παρέα του travelstories :)

Μια ερωτηση αρχαριου που ισως φανει χαζη: Εκλεισα χθες βραδυ εισιτηρια με ryan, μου εδωσε τον κωδικο μου για την πτηση, στην πιστωτικη φαινεται κανονικα η χρεωση, ΑΛΛΑ δεν μου εχει ερθει e-mail επιβεβαιωσης, με το δρομολογιο κτλ...

Πρεπει να κανω πρωτα online checkin για να ερθει το email ? Ή να αρχισω να ανησυχω;

υγ. Εν τω μεταξυ το email για την υπηρεσια του λεωφοριου αεροδρομιο-ρωμη που συνεργαζεται με τη ryanair και που το εκλεισα στο ιδιο πακετο, ηρθε κανονικα :confused:
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
τον κωδικό σου για την πτήση πώς σου τον έδωσε???
 

thanos6

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
κανονικα , μετα το τελευταιο σταδιο της κρατησης στο site, εβγαλε κωδικο.

χρησιμοποιησα τωρα το chat της ryanair, και μου απαντησε ενας αντιπροσωπος:

"
Thank you, your reservation is confirmed however there is a delay in sending out the confirmation emails at the moment. You will receive it shortly. In the meantime,

You can confirm your booking details under Manage Booking, select the `View My Booking` option."

οποτε ελπιζω να πανε ολα καλα :)
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Ο κωδικός πτήσης δεν αρκεί;Βασικά απ'ότι βλέπω μπορείς και με το μέιλ σου μόνο να κάνεις τσεκ-ιν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.711
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom