Βουλγαρία Παμπόροβο

jabo22

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Γεια σας. Σκοπεύουμε να επισκεφτούμε το Παμππροβο 2-3 μέρες αρχές Φλεβάρη (9-11) καθημερινες. Επειδή να σας πω την αλήθεια παρά τις προσπάθειες μου μέσα από το δίκτυο δεν μπόρεσα να πω ότι έχω σχηματίσει μια σαφή εικόνα χρειάζομαι βοήθεια. Το Παμππροβο είναι κάποιο χωριό η έχει μόνο ξενοδοχεία. Επειδή το σκι δεν θα κάνω αλλά θέλω να το επισκεφτώ λόγω τοποθεσία και ομορφιάς από ότι έχω ακούσει. Υπάρχουν ταβέρνες καφέ κάτι τέλος πάντων να κάνεις μια βόλτα ή πρέπει να επισκεφτείς το Σμολιαν για κάτι τέτοιο. Και αν έχει πάει κάποιος ποια διαδρομή προτείνει από Δράμα ή από Ξάνθη.
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Γεια σας. Σκοπεύουμε να επισκεφτούμε το Παμππροβο 2-3 μέρες αρχές Φλεβάρη (9-11) καθημερινες. Επειδή να σας πω την αλήθεια παρά τις προσπάθειες μου μέσα από το δίκτυο δεν μπόρεσα να πω ότι έχω σχηματίσει μια σαφή εικόνα χρειάζομαι βοήθεια. Το Παμππροβο είναι κάποιο χωριό η έχει μόνο ξενοδοχεία. Επειδή το σκι δεν θα κάνω αλλά θέλω να το επισκεφτώ λόγω τοποθεσία και ομορφιάς από ότι έχω ακούσει. Υπάρχουν ταβέρνες καφέ κάτι τέλος πάντων να κάνεις μια βόλτα ή πρέπει να επισκεφτείς το Σμολιαν για κάτι τέτοιο. Και αν έχει πάει κάποιος ποια διαδρομή προτείνει από Δράμα ή από Ξάνθη.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά κατά την άποψη μου αν δεν πας για σκι δεν έχει κάτι να σε γοητεύσει. Το μόνο θετικό είναι τα οικονομικά ξενοδοχεία με πολλές παροχές. Από Ξάνθη εννοείτε θα πας, έχει πινακίδα για Εχίνο και μετά για Βουλγαρία, απ τα σύνορα είναι περίπου μισή ώρα το χιονοδρομικό.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
ισχυει το μισαωρο από Ξάνθη?
με αφετηρια την θεσσαλονικη από που ειναι καλύτερα να κινηθει κανεις οδικώς προς το χ/κ παμποροβο?
καλύτερα εννοω λιγοτερα χιλιομετρα σε βουλγαρικό οδικό δίκτυο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.692
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom