Αυστρία Σλοβακία Πληροφορίες για ταξίδι Βιεννη-Μπρατισλάβα

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Εγω θα παω αρχικα βουδαπεστη για4 μερες και μετα βιεννη αλλες 5 οποτε ενα τουρ στη μπρατισλαβα ειναι το ιδανικο.Θα πηγαινα σαλτσμπουργκ αλλα ειναι μακρια και δεν συμφερει για μονοημερη.
Εγω στην αρχη 3 μερες Βουδαπεστη,μετα 3 μερες Λιντς,2 μερες κοιλαδα του Βαχαου και τελος 5 μερες Βιεννη.
 

vangelis_101

Member
Μηνύματα
25
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
ὀμόμεθα καὶ ἴδωμεν
Μία μικρή παρατήρηση: δε χρειάζεται ούτε ταξί ούτε ποδαράτο για να πάτε στο ιστορικό κέντρο της Μπρατισλάβα. Έξω από το σταθμό πάρτε ένα τραμ και θα είστε εκεί φτηνά και γρήγορα....
εισιτήριο στο τράμ αγοράζεις όταν μπεις;
 

nek

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα είμαι νέο μέλος! Έκλεισα και εγώ για βιεννη 22-12 μέχρι 28-12 ! Έλεγα να μείνω δυο ημέρες μπραντισλαβα έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό? είναι αρκετές ημέρες 4 νύχτες για βιεννη η να καθισω άλλη μια μέρα βιεννη και μια μέρα μπραντισλαβα ?
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα είμαι νέο μέλος! Έκλεισα και εγώ για βιεννη 22-12 μέχρι 28-12 ! Έλεγα να μείνω δυο ημέρες μπραντισλαβα έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό? είναι αρκετές ημέρες 4 νύχτες για βιεννη η να καθισω άλλη μια μέρα βιεννη και μια μέρα μπραντισλαβα ?
Καλησπέρα και καλώς ήρθες :)
Καλά να περάσεις στο ταξίδι σου. Μια χαρά μου φαίνεται το πρόγραμμα σου. Θα μπορέσεις να δεις αρκετά πράγματα και στις δυο πόλεις.

Υ.Γ. Θα σε παρακαλούσα να μην ποστάρεις το ίδιο μήνυμα σε διαφορετικά θρεντ, γιατί θα δημιουργηθεί μια σύγχυση σε αυτούς που θέλουν να σε βοηθήσουν :)
 

nek

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα και καλώς ήρθες :)
Καλά να περάσεις στο ταξίδι σου. Μια χαρά μου φαίνεται το πρόγραμμα σου. Θα μπορέσεις να δεις αρκετά πράγματα και στις δυο πόλεις.

Υ.Γ. Θα σε παρακαλούσα να μην ποστάρεις το ίδιο μήνυμα σε διαφορετικά θρεντ, γιατί θα δημιουργηθεί μια σύγχυση σε αυτούς που θέλουν να σε βοηθήσουν :)
Σε ευχαριστώ παρά πολύ!απλως είμαι νέος και δεν ξέρω καλά για αυτό γράφω παντού!πως μπορώ να μάθω περισσότερες πληροφορίες !ευχαριστω εκ των προταιρων !
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σε ευχαριστώ παρά πολύ!απλως είμαι νέος και δεν ξέρω καλά για αυτό γράφω παντού!πως μπορώ να μάθω περισσότερες πληροφορίες !ευχαριστω εκ των προταιρων !
Μπορείς να μελετήσεις και να αλιεύσεις πληροφορίες από τα θρεντ που βρίσκονται σε αυτές τις ενότητες:
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=62

http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=105

Επίσης μπορείς να θέσεις οποιοδήποτε απορία, προβληματισμό και να ρωτήσεις συγκεκριμένες πληροφορίες στις αντίστοιχες ενότητες. Είμαστε στη διάθεση σου.
 

kourkoumbini

Member
Μηνύματα
140
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Lisboa :)
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Γεια σας!

Ξέρει κάποιος (και μπορεί να προτείνει) φτηνά χόστελ (και όσο γίνεται αξιοπρεπή) στη Μπρατισλάβα;
Επίσης, είναι προτιμότερη κάποια συγκεκριμένη περιοχή (λόγω ασφάλειας πχ ή τοποθεσίας);
Ευχαριστώ πολύ!
 

Dimitra gian

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Σε δυο μήνες περίπου πάω Μπρατισλάβα και θελω να παρω το τρενο για Βιεννη μηπως γνωριζεται ποσο κοστιζει και σε ποιο ΕΓΚΥΡΟ σαιτ μπορω να τα κλισω???


ευχαριστω εκ των προτερων
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.776
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom